Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egy férfi miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy férfi miért nem válogathat?

Figyelt kérdés
Igen elég magasan van az a léc amit át kell ugorni egy nőnek, nagyon fontos a külső igen...,de valljuk be a külső lényeges, mert csak akkor tudsz rá szexuálisan rágerjedni és erekciót produkálni, ha vonzónak találod. A személyiség is nagyon fontos meg fontos hogy beszélgessünk meglegyen a közös hang. Igen lehet tényleg magasan van az a bizonyos léc, én is már 10 éve szingli vagyok és keresem a párom, de lejjebb nem adom nem akarok megalkudni, emiatt csak a támadást kapom hogy milyen férfi vagyok, jó fa## nem válogat, örüljek hogy ha egy nő szóba áll velem és társai
2023. márc. 2. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki válogat, csak vannak akik nem engedhetik meg maguknak a széles skálát.
2023. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek joga van válogatni a párjában, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő. Az, hogy valaki vonzódik-e egy másik személyhez, nem csak a külső vonzerőtől függ, hanem a személyiség, a közös érdeklődési körök, a humor és az életfilozófia is fontos szerepet játszik.


Az, hogy egy nőnek magasabb a léc, valóban előfordulhat, de ez nem jelenti azt, hogy a férfiaknak nem fontos a külső vagy a személyiség. Az, hogy valaki hosszabb ideig keresi a párját, nem jelenti azt, hogy alacsonyabbra állította volna a követelményeket, csupán azt, hogy neki több időre van szüksége ahhoz, hogy megtalálja a megfelelő embert.


Az sem helyes, ha valaki a nem válogatását hangoztatja, mert minden embernek joga van arra, hogy azt a személyt válassza, aki hozzá illik és boldoggá teszi. Az elfogadás és a tolerancia mindkét fél részéről fontos ahhoz, hogy egy kapcsolat működjön, és ahhoz, hogy mindkét fél megtalálja a boldogságát.

2023. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Válogathat, legfeljebb nem talál senkit.
2023. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki válogathat, csak ezek szerint te nem ott, ahol szeretnél 🤷🏼‍♀️ Ez van. Én nőként ugyanilyen válogatós vagyok, ezert nincs senkim. De én nem jövök ezért a gyakorira nyöszörögni, mert ezt választottam.
2023. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
VÁlogatnak.
2023. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Válogatni lehet egész nyugodtan. A baj akkor kezdődik, amikor a másik nemnek kötelező, hogy tetszen az adott személy. Ilyen például a kövéren is szexi vagyok mozgalom a nőknél, szerintük kötelességed szexinek látni őket, viszont ők soha nem randiznának dagadt férfival.


Férfiak részéről meg az a csökött ostobaság, ahogy etiléngőzben párologva, sárgás szemmel, vörös fejjel, hordóbéllel, kéthetes melós cuccban röhögnek a sör fölött, hogy höhö jucikát jól megkéne dugni és képtelenek regisztrálni a valóságot, hogy rohadtul nem vonzóak jucikának, sőt, szegénynek rémálmai lesznek egy darabig.

2023. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki válogathat.
2023. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Hù de lepontoztak 😅

De most komolyan,hogy értitek ezt a válogatósdit? Katalógusból?

2023. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
#8 aha, tindernek hivják mondjuk.
2023. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki kedvre szerint válogathat. Olyan úgy is max a mesébe van hogy egy ronda dagadt pasinak ölébe ugrik egy sportos gyönyörű nő.
2023. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!