Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi miért nem válogathat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért nem válogathat külsőben?

Figyelt kérdés
Ha pl itt is kitesznek egy nőt és ha valakinek esetleg nem jön be és ezt szóvá is teszi akkor máris mindenki támadni fogja hogy még kisfiú, meg örülj neki, meg milyen férfi vagy már?.. meg nem értesz a nőkhöz, meg felszínes vagy stb..
2020. szept. 20. 01:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én válogathatok a nők között külsőre is, ne általánosíts:)
2020. szept. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Van, aki igen, de a többség nem. És aki igen, sokszor az is csak azért, mert az összes nő még nem ébredt öntudatra, hogy mekkora hatalom rejlik a lába között. Vagy pont arra a férfira kattan rá, akire ez a dolog egyáltalán nem hat és a nőnek kell megküzdenie azért a (sokszor aszexuális vagy alacsony libidójú) férfiért.
2020. szept. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Kettős mérce
2020. szept. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Tehát ha neked itt azt mondják, hogy nem válogathatsz, akkor te nem válogatsz? Idegen emberek mondják meg neked, hogy mit csinálhatsz? Vagy ki tiltotta meg, hogy válogass?
2020. szept. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

#4: Senki nem tiltott meg semmit senkinek, én is mondhatom, hogy innentől hívjatok Lorettának, szülni akarok, jogom van hozzá. (remélem átjött).


A realitás viszont kicsit más...

2020. szept. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan válogass, nem muszály mindenkivel összejönni.

Nem értem a kérdést :)

2020. szept. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Válogathatsz kedvedre! Úgy se jön össze olyan partner akivel nem egy ligában játszotok. Álmodozhatsz vékony - szép lányról , ha te nem vagy jóképű és sportos.
2020. szept. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Utolso. Meszaros Lorinc pl nem fiatal, se nem jokepu. Megis egy ligaban jatszik egy 10/10 es fullos szoke novel, aki eppen eltartot keres :)
2020. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok különösebben jóképű fickó. 40-es éveim közepén vagyok, heti 4-szer edzek /tehát sportos vagyok) és ez elég ahhoz hogy még a huszonéves nők között is válogathatok. Nem tudom bármelyik fiatal nőt felszedni, de mindig van csinos, széparcú jelentkező. Mondjuk nekem kifejezetten a kis mellek tetszenek, tehát lehet hogy azok a csajok jönnek hozzám, akik a kis cickók miatt nem kellenek a huszonéves pasiknak:)

Ezzel azt akarom mondani hogy huszonévesen nem itt kellene sajnáltatni magad, hanem sportolj valamit keményen, legyél művelt és kifejezetten csinos pipiket tudsz felszedni.

2020. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Álmodozhatsz vékony - szép lányról , ha te nem vagy jóképű és sportos."


Pedig vannak nem olyan sportos pasik is szép nőkkel. Ha neked nem jött össze, attól létezik.

2020. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!