Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobja fel a Tinder folyton ugyanazt a srácot?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem nagyon használtam, aztán gondoltam, belépek, és van egy srác, akivel randiztunk onnan, csak most azt mondta legutóbb, hogy nincs jól, nem bírja most elviselni az embereket.. Annyit mondtam erre, hogy írjon nyugodtan, ha jobban érzi magát. :/

Erre többször is feldobta őt, aztán utána újra regisztráltam, és megint feldobta.

Balra húztam végül, de azóta is, amikor belépek, minden alkalommal feldobja, és még úgy is, hogy nem is használja. 🙆 Mert már nincs neki kiírva, hogy mostanában elérhető.


Mi a fene ez? Már arra is gondoltam, lehet, ez valami jel?


2023. febr. 16. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jel... hanem az algoritmus.
2023. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Másokat akkor miért nem ismétel?
2023. febr. 16. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismetel csak nem emlékszel rájuk . Vele randiztal azért tűnik fel. Másokat is bedob 5x
2023. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez egy jel!!
2023. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Neked van rendelve
2023. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy vannak srácok akik vagy ötször regisztrálnak... Őket én is orszot húzom balra...
2023. febr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!