Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, hogy ennyire kiábrándulta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy ennyire kiábrándultam a randikból?

Figyelt kérdés

Elment a kedvem, neten több olyan nő van aki találkozna velem, de tudom nem lenne szex egyből kéne X randi. És nincs kedvem egyrészt fizetni sem, másrészt a befektetett energia. Többen másik városban élnek.


Ugyanakkor jó lenne ismerkedni, de pl. úgy lenne ideális, hogy munkahelyen vagy szórakozóhelyen, boltban mit tudom én bármi. Ahol nem direktbe azért megyek és azért költök hogy na most aztán megkapom a csajt. Mert buliban volt, hogy szedtem fel csajt, de ott amúgy is buliztam egy jót és a csaj "csak" jött a helyzettel.


Nekem ez a mozi vagy igyunk meg egy kávét olyan érzést vált ki, hogy megírom a csajnak, hogy inkább hagyjuk. Most így tinderen látok valakit, mit beszéljek vele, ha nem is vagyok rá kiváncsi? Inkább megnézek egy filmet. Egy szociális közegben azért rá vagy kényszerítve hogy beszélj a másikkal megismerkedsz vele akaratlanul is, aztán ha szimpi akkor lehet valami.


Volt olyan, hogy randin kikértem a legdrágább helyen a legdrágább kávét, nem voltam szimpi a csaj 10 perc után lelépett. Olyan is, hogy elvittem a csajt moziba, kajálni, üdítőzni. 3. randi jött volna, mondta hogy cukrászdába akar menni. Lemondtam, mert nem érzem jól magam. Én leszek a büdös paraszt, de miért menjek moziba 2 jegy 5-6.000 Ft holott a netflix meg 2.500 és egész hónapra ingyen nézed. Ott húzzák le az embert a honatyáink és a gazdagok, a szolgáltatók ahol csak lehet, miért kell még annak az embernek is akivel akár szeretnéd összekötni a jövődet?



2023. febr. 14. 16:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Te prostira vágysz igazából, csak azt se akarod kifizetni. Akkor mit vársz? Ha ilyen vagy, akkor még szép hogy nem kapsz semmit se.
2023. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyenektől mentsen meg az élet...

3. randinál nézzük meg mi van a ruha alatt? Nálam a minimum 3 hónap, de van mikor több szokott lenni. Az kábé 7-8 randi, és még így is kitudok fogni ilyen kangépet mint te.

2023. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
Talan jobban jarnal egy csajjal aki hosszutavon a baratnod. Ha mindig dobod mert nincs szex, akkor mindig kezdheted elolrol. Es bem artana az sem, ha elobb online megismered, tetszik e, hosszutavon is erdekel e.
2023. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

12. És ha meghalsz?

Nem tudni, hogy van-e még 3 hónapod, ahogy nekem sem.

Én úgy fogom fel, hogy mi van ha nincs. Akkor 3 hónapig tepertem a semmiért, úgy hogy közben nem is éreztem jól magam.

Van olyan cél ami közben fontosabb a bejárt út mint maga a célt elérni. Például igaz ez a sportra. Mert arra öregen szép lesz visszaemlékezni.

Egy elcseszett kapcsolatra nem, hogy minden hétvégét elszúrtam.

Sajnos nekem volt olyan, hogy egy lány miatt nem mentem el meccsre és akkor haragosan mondták, hogy miattam kapott ki a csapat. Persze ez azóta rendezőtt.

A lányról azóta sem hallottam.

Az a baj, hogy ez nem olyan mint a munka, tanulás, sport vagy bármi. Akármennyi időt + pénzt fektetsz bele a végén lehet hogy ugyanott vagy mint az elején. Ezt lehet nem sokan fogják fel.

És akkor most meséled öregen, hogy de jót kávéztam vagy moziztam azzal a csajjal? Még ha megfekteted akkor még lehet nosztalgiázni a cimborákkal amikor már fel sem áll nektek.

2023. febr. 14. 17:39
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Sirok 🤣kell a no meg a szex, de nyilván ingyen legyen. Szánalmas vagy. Vagy azért ismerkedj, mert vágysz rá és kapcsolatot akarsz vagy ismerkedj a szex miatt, de akkor meg törődj bele, hogy nem ingyen van.
2023. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Van szexrandi.hu, ajánlom neked.
2023. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
14# Így meg évek óta tepersz a semmiért csak a dekoráció más. 😆😆😆
2023. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz szexelni nem a nő! Az pedig nincs ingyen.
2023. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Fú ilyen gáz palihoz kinek van gusztusa szexelni?
2023. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem kapcsolat kell, hanem k_rva.

Jaa... de azé se akarsz fizetni gondolom.

Marad a recska.

2023. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!