Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, hogy ennyire kiábrándulta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy ennyire kiábrándultam a randikból?

Figyelt kérdés

Elment a kedvem, neten több olyan nő van aki találkozna velem, de tudom nem lenne szex egyből kéne X randi. És nincs kedvem egyrészt fizetni sem, másrészt a befektetett energia. Többen másik városban élnek.


Ugyanakkor jó lenne ismerkedni, de pl. úgy lenne ideális, hogy munkahelyen vagy szórakozóhelyen, boltban mit tudom én bármi. Ahol nem direktbe azért megyek és azért költök hogy na most aztán megkapom a csajt. Mert buliban volt, hogy szedtem fel csajt, de ott amúgy is buliztam egy jót és a csaj "csak" jött a helyzettel.


Nekem ez a mozi vagy igyunk meg egy kávét olyan érzést vált ki, hogy megírom a csajnak, hogy inkább hagyjuk. Most így tinderen látok valakit, mit beszéljek vele, ha nem is vagyok rá kiváncsi? Inkább megnézek egy filmet. Egy szociális közegben azért rá vagy kényszerítve hogy beszélj a másikkal megismerkedsz vele akaratlanul is, aztán ha szimpi akkor lehet valami.


Volt olyan, hogy randin kikértem a legdrágább helyen a legdrágább kávét, nem voltam szimpi a csaj 10 perc után lelépett. Olyan is, hogy elvittem a csajt moziba, kajálni, üdítőzni. 3. randi jött volna, mondta hogy cukrászdába akar menni. Lemondtam, mert nem érzem jól magam. Én leszek a büdös paraszt, de miért menjek moziba 2 jegy 5-6.000 Ft holott a netflix meg 2.500 és egész hónapra ingyen nézed. Ott húzzák le az embert a honatyáink és a gazdagok, a szolgáltatók ahol csak lehet, miért kell még annak az embernek is akivel akár szeretnéd összekötni a jövődet?



2023. febr. 14. 16:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Keress szextárskeresőn, oda a csajok is szexért mennek, nem párkapcsolatért. Vagy menj swinger klubba.
2023. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 harebell ***** válasza:
100%
Járj szórakozni, szedj fel nőket alkalmira, ha az jött be, vagy keress szexkapcsolatot. Párkapcsolatra nyilván nincs igényed, így tényleg felesleges randizni.
2023. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Akkor lehet csak azt az illúziót kergettem/ akartam mutatni, hogy párkapcsolatra van igényem?

Nem szeretek beszélgetni. Tudom sokan gáznak tartják ezt.

Swinger szerintem csak a nagyobb városokban van, bár jól hangzik.

Szextárskeresőn eddig csak férfiakba botlottam vagy párokba.

2023. febr. 14. 16:13
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te milyen eletet elsz, de ezek tok atlagos koltesek, a barataimmal is jarok moziba, kavezni, cukraszdaba, akarhova, ahol belepot kell fizetni. Nem a csajt fizeted, hanem a programot, ahol tudtok idot tolteni es ismerkedni. Netflixezni lakasra senki nem fog menni, max aki egyalkalmas szexet keres, de amugy meg nem jarkalunk fel idegenek lakasara. Vegul is ucsoroghettek egy padon is egy doboz Hell-el, csak ha neked ez lenne idealis, akkor lehet rossz tarsadalmi korokben keresgelsz….

Meg ha kozossegben is ismerkedsz meg valakivel, akkor is alap dolog, hogy valamit fizetsz egy randin, mert akkor is el fogtok menni randizni, a kollegammal se mennek rogton lakasra, csak ha szexen kivul nem erdekel.

2023. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Azt hiszed a nőnek nem kerül pénzbe és energiába elmenni egy randira? Te pasi vagy, 2 perc alatt lezuhanyzol, 2 perc alatt felöltözöl és indulhatsz.


A nő fürdik, szőrtelenít, hajat mos, megszárítja, kivasalja/göndöríti, arcot ápol, sminkel, felöltözik valami kényelmetlen de drága szarba a kedvedért, és utána még sajnálsz tőle egy mozit, vagy egy sütit?


Hát akkor marad a netflix.

2023. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne minden jöttmentet randiztatni szex reményében. Azért nincs többedik randi mert azt érzik rajtad hogy nem érdekled őket csak a szex.

Ez oké, de akkor menj fizetőshöz. Az mondjuk sokkal többe kerül, cserébe nem kell pofáznod ha nem akarsz csak szex, amit akarsz.

2023. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

4. nagy különbség hogy a kollégádról mér tudod, hogy élőben is jól néz ki és jó fej, meg ha már sínen vagy onnantól más a szituáció. Nem olyan mint ezek a tinder randik, ez olyan mint veszel egy sorsjegyet aztán vagy nyersz vagy nem.


Nem megyek fizetőshöz, miért én fizessek a nőnek? ő is akar egy jót szexelni. Ha van aki fizet akkor fizessen, de én nem fogom inkább kiverem ingyen.


Nem ők mondják le a többedik randit, hanem én. Mert már én úgy éreztem itt az ideje a szexnek. Egyik csaj strandra másik meg cukrászdába akart menni. Jó mondom ne az elsőn, de 3. randin már azért nézzük már meg mi van a ruha alatt.

2023. febr. 14. 16:33
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Isten mentsen egy ilyen randipartnertől...
2023. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
5. Miért szőrtelenít ha nem akar szexelni? Pláne télen :D
2023. febr. 14. 16:39
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy korrekt vagy és szólsz előre hogy te minél előbb szexelni akarsz?
2023. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!