Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Maximum hány előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Maximum hány előző kapcsolatból származó gyereket tudtok elfogadni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 15:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
0
2023. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
4%

Mindegy, hogy a nők itt mit pontoznak. Ők érző lelkek, és akár a kóbor macska befogadása, pont olyan lenne nekik a pasi gyereke is.

Vagy szerinted melyikük mondaná ennek a gyermeknek, hogy nem lakhat náluk, nem akarja látni, és nem kap jó éjt puszit a pocijára? [link]

2023. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
0. Nem akarok sajátot sem. Másét sem akarom gondozni.
2023. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%

12

Az nem gyerek...


Amugy meg, én mar annak is orulnék, ha egy pasit képes lennék elfogadni.... gyerekkel eselytelen

2023. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
16%
14. Itt, a Gyakorin írták, hogy 22 ÉVES!!! lány is gyerek még, és alkalmatlan a kapcsolatra, és ha idősebb pasi kezd vele, az pedofília!!!
2023. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 érzelmileg/agyilag simán lehet 5 éves szinten, sajnos túl gyakori ez ma már
2023. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy darab előző kapcsolatból van egy vagy több gyereke van olyan helyzet, amikor nem számít. De ha mondjuk 3 gyerek 3 különböző nőtől, na azt soha...
2023. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A korosztály, ami az én párkapcsolati preferenciáimat lefedi az 17 és 25 között van nagyjából, de inkább legyünk pont egyidősek. Hozzá kell tennem, hogy 20 vagyok, és biszex, tehát a három év mínusz az csak más nők esetén fér bele.

Azt kell, hogy mondjam, ennél a korosztálynál nem tudom elképzelni, hogy el tudjam fogadni a gyereket, mert egyszerűen nem lehetett olyan hosszú az előző kapcsolat, hogy az megfontolt döntés legyen, én pedig meggondolatlan embereket nem akarok az életembe. Maximum 25 körül érzem reálisnak, de ott meg feltételezem, hogy nagyon kicsi a gyerek, én meg irtózom a 10 év alattiaktól alapból.

2023. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 35 vagyok, és ahogy öregszem, egyre inkább kevesebb szart nyelek be. Lehet 20-on évesen be lehetett volna palizni, hogy legyek valakinek a pótmamája, de már nem. És már azzal sem tudnak ijesztgetni, hogy mi van, ha egyedül maradok.
2023. febr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!