Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a jól kinéző emberek érvényesülnek és nekik van esélyük párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
És miért csak nekik van pàrkapcsolatuk? Annyira bosszantó,hogy már ott tartok,hogy mindenképp meg kell csináltatnom a mellem,hogy legyen valakim,hiszen elvárás.
2023. febr. 6. 22:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Pontosan azért van jelenleg 8 m ember a földön mert csak a nagyon szépek szaporodnak.
2023. febr. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
A kis cicis nők sokkal több férfinek tetszik. Csak jelzem nagyon elvagy tevedve.
2023. febr. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapvetően tévedésből indul ki. Nézz körül, hogy milyen külsejű emberek élnek párkapcsolatban! Még az sem feltétlen igaz, hogy egy nem szép embernek csak hasonló párja lehet. Mindkét nem esetében számos példát láttam már az ellenkezőjére.
2023. febr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálad biztos nem a kis cici lesz a probléma.Meg soha életemben nem voltam egyedülálló a kis mellem miatt😀🙏Arc 1000x fontosabb.
2023. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem kicsi a cicim, csak már nem olyan kerek, mint régen volt.
2023. febr. 7. 17:28
 16/27 anonim ***** válasza:
64%
12, ezt soha senki nem fogja elhinni
2023. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Fejjel mi a helyzet! 😀
2023. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%

Nem igaz amit írsz, baromság.

A gazdag embereknek legalább ugyanennyi esélyük van.

2023. febr. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#8


Ezt végül is a kérdező sem tagadta. Ő maga is beismerte, hogy nem érné be egy nem jól kinéző vagy csúnya pasival. És hogy szerinte "csak azért vannak olyannal (mármint rondával), mert nem kellettek másnak".

De értem, hogy nem neki írtad, csak mondom, hogy (a 6-osból kiindulva) a kérdező is tudja ezt, hogy sokan kénytelenek beérni külsőleg a saját szinttel. Csak ő maga nem akarja, ahogy nekem lejött a válaszából.

2023. febr. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#18

Ez sem feltétlen igaz így. Egyrészt nézd meg Shreket (szinte biztosan ismered, szerintem már mindenki találkozott vele itt a Gyakorin), állítása szerint havi bruttó 2 milliós fizetéssel nem talál magam mellé jó nőt, mert rá se hederítenek. Már legalább egy éve nyomja a kérdéseit, most már heti 3-4 kérdésben csak erről panaszkodik, hogy igazságtalan, hogy felsővezetőként és ekkora fizuval nem állnak szóba vele a csinos, szép nők (alul linkeltem az egyik kérdését a sok ugyanolyanból).

Amúgy meg attól függ, mennyire gazdag. A milliárdos megint egy más szint.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. febr. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!