Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim vannak a tinderen?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, aki egy szobát bérel (de van saját lakásom, idén oda költözöm), a nettó keresetem kb 400.000 ft.

Kevés barátnőm van, de extroverált vagyok.

A külsőm olyan 6/10-re értékelném. Magas vagyok, van rajtam egy 10 kg, amin dolgozom, hogy lejjebb menjen. Homokóra alakom van, ennek nagyon örülök. A hajam nem szép, nagyon dús, nehezen tudom rendben tartani, mert még nem találtam meg azt a módszert, amivel szépen tudom tartani, ezért 90%-ban felkötve hordom. A színe sötétszőke, az a tipikus jellegtelen hajszín (tervezem, hogy befestem világosbarnára, szőkítettem évekig, de nagyon roncsolta).

Arcra annyira nem vagyok szép. Inkább karakteres az arcom, magas a homlokom, egyesek szerint szép vagyok, de olyan is van aki szerint csúnya, ezért én átlagosra lövöm be magam.

Amúgy jó a dumám, határozott véleményem van a világról és az engem körülvevő dolgokról. Szeretem a fekete humort, az elvont dolgokat, sok mindenben elvontnak gondolom magam (de nem vagyok bölcsész típus).


Tudom hogy képpel jobb lenne véleményt alkotni, de szerintetek milyen esélyeim vannak, ha felteszem magam tinderre? Másfél éve vagyok szingli, előtte egy sokéves kapcsolatom volt.


2023. febr. 3. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Te egy pasi vagy.
2023. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem.
2023. febr. 3. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Már nők is rászorulnak ilyen fszsagok beírására?
2023. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi rosszat írtam.
2023. febr. 3. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem rosszat írtál , csak az írásod alapján egy tipikus kategóriàjú férfiak szoktak itt visszacsatolást keresni.


Ja van lakás/saját lakás kérdés problematika

Ha autót is írtál volna màrkaval , akkor azt mondanám 100% hogy incel


Minek nyit egy nő a javaival???

Erősited az itteni degeneràltak sztereotipiàit, hacsak nem te is az vagy egy férfi szemèlyèben

2023. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erdeklodes az lesz boven, de komoly munka kiszurni azokat, akik dugason kivul mast is szeretnenek toled. Mennyisegi domping van, es minosegi hianyossag.
2023. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5: meg ugye egy pasi nem azt nézi, na.
2023. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Te honnan bújtál elő kérdező, valami vakondlyukból?


Mutass olyan nőt, akinek ne lennének 100%-os esélyei Tinderen. Egy kép nélküli, totál üres profil is napi 10-100 üzenetet kap, csak azért, mert "Horváth Rozika" van odaírva, nem "Tóth Aladár".

2023. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Mivel lehet no 400 at keresni?
2023. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!