Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők!! Milyen autó tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!! Milyen autó tetszik egy férfiban?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 06:50
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
75%
#25 nők tömegének meg nem. Miért nem olyat keresek akinek ez nem számít?
2023. jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a stílussal amit te képviselsz, az lenne a minimum, amit az alábbi képen látsz, hogy labdába rúghass.

[link]

És nem azért van ez mert a nők a pénzre mennek, hanem mert így találnál olyat, aki a pénzre megy és nem érdekli a személyiséged

2023. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

31. Miért olyan nehéz beismerni, hogy úgy hogy, ez a tömeges nehezebb értékes nőt találni?


Vagy megfordítva ezentúl minden nő, aki arról beszél hogy a férfiaknak csak a szex kell, az rosszindulatú, aki joggal nem kell senkinek?

2023. jan. 26. 08:50
 34/42 anonim ***** válasza:
75%
#31 ki mondta hogy rosszindulatú vagy? Azt mondtam keress olyan nőt aki nem a pénzre megy, ne azon rinyálj, hogy minden nő ilyen, mert az sehova nem vezet. Ha csak a pénzeddel tudsz nőt szerezni, akkor viszont nem a csóroságod a legnagyobbaj.
2023. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

34. Mi férfiak legyünk nagyon együttérzők, mikor sajnáltatjátok magatokat. Ja a pasik a szexre mennek, jajj milyen rossz sminkeli kell magam, jajj borotválni kell itt ott…..


Ha pasi mond hasonlót, akkor száj befog és húzzál el másikat keresni.


Kettősmérce befigyel?

2023. jan. 26. 10:48
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

4-5 éves opel, ford, peugeot, árka mindegyközépméretű, nem árt ha egyterű fazon.

Az meg nem érdekel ha rendetlen belül. Ki lehet takarítani. Csak műszakilag tartsa rendbe értsen hozzá.

2023. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
76%
#35 0 szövegértés befigyel? Hol írtam hogy legyenek ilyenek a pasik? Én se sírok, hogy sok pasi a szexre megy, hanem keresek masikat. Neked is ha valami nem tetszik nem panaszkodni kell ám, hanem megoldani.
2023. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

37. Hát igen nem akarod érteni hogy mit mond a másik.

Akkor segítek. Tessék az őszes panaszkodó nőt is elküldeni melegebb éghajlatra. Vagy ha ahhoz nincs pofád mert csak férfit lehet csesztetni, akkor meg itt fogd be.

2023. jan. 26. 14:09
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
#38 honnan tudod hogy nem küldöm el a panaszkodó nőket is? Ja, hogy gondolkodni nincs eszed. Egy panaszkodó férfi kérdése alatt, nyilván a panaszkodó ferfira fogok reagálni, iQ huszár. Mellesleg nem lettél elküldve melegebb eghajlatra, csak kaptál egy véleményt ami neked nem tetszik. De továbbra sem értem, ha neked baj, hogy valaki a pénzre megy, miért olyat akarsz? Ha nekem pl nem tetszenek a szakállas férfiak, olyannal randizok, akinek nincs szakalla. Tedd te is ezt, nem kell hozzá sok ész. Persze kifogásokat könnyebb kreálni, mint megoldásokat.
2023. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

39. “ honnan tudod hogy nem küldöm el a panaszkodó nőket is? ” onnan hogy nem ma kezdtem a gyakorin? Látom kérdésről kérdésre, ha nők szidják a férfiakat 100%

Ha a férfiak a nőket akkor meg 0% és még le is incelezotek őket.

2023. jan. 26. 15:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!