Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fura sok nőnek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura sok nőnek, hogy a pasik prostiznak?

Figyelt kérdés

Csak annyit kellene látnotok, hogy míg nőként, ha vannak szexuális vágyak az internet miatt lényegében azonnal kielégíthetők egy örömmel jelentkező pasival, addig egy pasi, ha ugyanezt akarja, akkor az örömlány ennek az útja, mert hosszú út mire talál valakit.


Egyszerűen nem vagyunk szimmetrikus helyzetben.


2023. jan. 23. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
87%
nekem is furcsa, pedig pasi vagyok
2023. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
91%
Nekem személy szerint nem furcsa, inkább sajnálatos.
2023. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem furcsa, nyugodtan járj oda, a középkorban is voltak nyilvános házak. Ferenc József császár is járt.
2023. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nem fura, szerintem nincs benne semmi rossz, és nem ítélem el.
2023. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:
Jaj nem az a kérdés, hogy kinek furcsa kinek nem, hanem, hogy miért nem magátólértetődőek az okok. Nekem annyira nehéz ezt nem látni. És tök meglep, hogy más így kivan, hogy jaj a pasik prostiznak. Amikor amúgy meg nem az van, hogy hip hop van valaki ágybabújni. Nőként meg tényleg egy tinder profil és bátorság és kész.
2023. jan. 23. 13:00
 6/73 anonim ***** válasza:
91%
Az okok sem furák. Most akkor jó így?
2023. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
91%
Senkit se érdekel, kibe mártod, vagy kibe nem.
2023. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
92%
Nekem férfiként is furcsa, mert én fizikailag nem tudnék szexelni valakivel, akin nem érzem, hogy ő is akarja. Ebben nincs elítélés, pusztán válasz a kérdésre.
2023. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:

#6 kezdem azt látni, hogy ez a kérdés is már egy iq teszt. Ez sem tartozik ide amit írsz, nem írtam, hogy minden nőnek érthetetlenek az okok, hanem soknak.


#7-et hagyjuk is.


De amúgy ha érteni akarom a válaszotokat, akkor az jut eszembe, hogy azért fura sokaknak, mert egyszerűen nem túl okosak.

2023. jan. 23. 13:06
 10/73 anonim ***** válasza:
96%

Nő vagyok, a párom ugyanazt mondja, amit a 8-as.


Egyébként nekem az a szerény véleményem, hogy azok járnak fizetős nőkhöz, akik nem annyira talpraesettek a csajozáshoz.

Esetleg ha kapcsolatban van a férfi és úgy jár fizetőshöz, akkor rém egyszerű ok, hogy a fizetős olyat is megtesz a férfinak, amit a feleség nem.

2023. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!