Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyiket valasztanátok nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket valasztanátok nők?

Figyelt kérdés

Egy kedves aranyos férfi, aki tisztesen dolgozik, rendezett, megbízható, komoly ember, viszont elvárja a nőtől a női szerepet, ő az úr a háznál.


Vagy


Egy problémás férfi, volt rendőrségi ügye is, csapangó, rendezetlen élettel, de nem hisz a nemi szerepekben, jól főz, sose akarna a ház ura lenni, nem akar semmiképpen uralkodni úgymond a nőn.



2023. jan. 12. 18:44
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Csak szeretnék egy role modelt akire hasonlíthatok

Itt van két sikeres ember, nem tudom melyikhez menne jobban a hasonulás

2023. jan. 12. 20:38
 32/41 A kérdező kommentje:

Semmi gyűlöletet nem akartam kelteni

Igen, tele vagyok hibákkal

Kell egy alfa role model akit másolok

2023. jan. 12. 20:39
 33/41 anonim ***** válasza:
Tegyuk fel, hogy oszinte vagy, csak kicsit egyszeru🤷🏼‍♀️ Akkor azt tanacsolnam, hogy esetleg ne egy az egyben probalj embereket lemasolni. A sajat pozitiv tulajdonsagaidat probald erositeni.
2023. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Nincs sok

Ezek alfák akikre irigy vagyok

Nekik van

2023. jan. 12. 20:42
 35/41 anonim ***** válasza:
40%

Nőként hadd javasoljak neked egy ugyan fiktív, de minden szempontból ideális férfiképet: Aragorn a Gyűrűk ura könyvekből és filmekből.

(Azért nem tartom problémának ezt, mert rengeteg nő volt/van odáig érte.)

2023. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
85%

"viszont elvárja a nőtől a női szerepet, ő az úr a háznál."


Ja, hogy akkor ezt a haverod mondta?

Elárulom, hogy erősen sanszos, hogy otthon azt kérdezi a nőjétől, hogy hol a mosogatószer, mert kifogyott a flakonból.

2023. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Ismerem őket, meg pár párjukat is
2023. jan. 12. 21:30
 38/41 anonim ***** válasza:
78%
Hát én egyet tudok, hogy nálam instant redflag, ha valaki a nemi szerepekkel jön, így is viselkedik vagy Andrew Tate-t követi. Ezzel el is vágja magát. Meg szerintem nagyon sok mai nőnél. Szóval ha növelni akarod az esélyeidet akkor ne ebbe az irányba menj.
2023. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
83%
Egyik se jó de inkább a 2. persze csak akkor ha nem durva az a rendőrségi ügy és normálisan dolgozik nem pedig otthon lógatja a lábát.Az első azért nem jó mert nem takarítónő vagyok és nem tűröm azt se ha parancsolgatnak.
2023. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Egyiket sem választanám. Mindkettő borzalmas társ lenne, de havernak/szexpartnernek az utóbbit választanám, ha kellene.
2023. jan. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!