Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Van itt olyan aki 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van itt olyan aki 30 eves kora után talata meg az igazit?

Figyelt kérdés
Áprilisban töltöm a 30at és sajnos Szingle vagyok,szeretnék gyereket,családot,van esély még rá vagy már el vagyok késve?
2023. jan. 12. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Én is idén leszek 30, 1 hónapja ismerkedtem össze valakivel akivel eltudnám képzelni hosszú távon, előtte évekig egyedül voltam.

Ha nem lenne most ez a pasim én akkor sem érezném magam egyáltalán elkésve.

2023. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyan nem vagyok még 30, de a legtöbb nő ismerősöm 30 felett találta meg. Legjobb barátnőm 32-33 évesen, olyat is tudok, aki 36. De pl. mikor külföldön voltam au pair családoknál, ott is az összes anyuka 30 felett házasodott. Ez manapság teljesen normális, sajnos nagyon nehéz a pártalálás, mert a legtöbb ember önző, nem kompromisszumképes, azt nézi, hogy hogy tudja kihasználni a másikat, de azt nem, hogy ő maga mit tud adni stb.
2023. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a válaszokat.❤️
2023. jan. 12. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Esélyed nincs. Szintén nő vagyok... kivéve ha vékony vagy, és szép...akkor talán!
2023. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A szépség relatív,átlagos a súlyom, sportos vagyok :)
2023. jan. 12. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok se szép, se vékony, viszont volt egy válásom, 12 év után, meg két gyerekem. 33 évesen találtam meg az Igazit, és ennek már lassan 10 éve.
2023. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
A nők bármikor megtalálhatják az igazit 30 felett, csak ők annyira sggfejek, hogy egy 30 éves férfit kizárólag a vagyoni helyzete és lakhelye alapján ítélnek meg.
2023. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez sztem nem lehet általánosan elmondani, biztos van ilyen is olyan is
2023. jan. 12. 18:59
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

Van, hát. Nekem van olyan barátnőm, akinek 38 éves korára lett olyan párja, amilyenre vágyott.


Olyan is van a családban, aki egy hosszú házasság után 50-es éveiben találta meg azt a párt, akivel tényleg boldogan tud élni, szóval bármi lehet.


"A nők bármikor megtalálhatják az igazit 30 felett, csak ők annyira sggfejek, hogy egy 30 éves férfit kizárólag a vagyoni helyzete és lakhelye alapján ítélnek meg." Az miért s-ggfejség, hogy nem szeretnék 30+ évesen küszködni egy felnőtt pasi mellett meg a pasi anyjával vagy egyéb szobatársaival osztozni a zuhanyzón? :DD Én 24 éves korom óta rendelkezek stabil és biztos anyagi helyzettel (vagyis: van állandó munkám, ami rendszeresen, ugyanannyit fizet, amivel tudok számolni, és ami fedezi a létszükségleteimet meg azt ,hogy szórakozzak is kisebb-nagyobb mértékben) és egyedül élek. Ez olyan megugorhatatlan a mai férfiaknak? Nem értem, minek ilynkor nő, ha még a lakhatásotok sincs letisztázva? Prioritások, uraim :D

2023. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha neked más nem számít az adott férfi lakhelyén kívül, akkor pukkadj meg.
2023. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!