Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz találni egy értelmes normális lányt? 29/F

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 10:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%
#5 ki mondta hogy te normális vagy?
2023. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%

9: már bocsi, de azért csajnak párkapcsolati szempontból kicsit könnyebb lenni mint férfinak. Egy csaj csak kimegy az utcára, egymást tapossák érte a férfiak, férfiként pedig nem olyan nehéz még 30 évesen is szűznek lenni. Persze te helyes pasikat írtál, de nekik meg nincsenek ilyen problémáik..:D


Illetve azért vannak csajok is bőven, akik úgy váltogatják a pasikat mint más az alsóneműt.

2023. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazért amiért nehéz “normális pasit” is. Mert a normális neked is és nekem is mást jelent és nehéz megtalálni azt a személyt, akivel passzolunk minden téren.
2023. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
13: hehe, imádom az ilyen válaszokat, esetleg még írhatnád azt, hogy "nyugi, majd megtalálod a neked megfelelőt", ami azt jelenti, hogy "el fogod cseszni az idődet, majd hozzámész az első pasihoz/csajhoz aki szembe jön, mert félsz a magánytól". Illetve azt is jelenti, hogy "mindannyian tudjuk, hogy szar helyzetben vagyunk és el van cseszve a rendszer, de ha bedobok egy ilyen nesze semmi fog meg jól választ, akkor az a másik hülye lenyugszik, mert hülye, én meg jól érezhetem magam mert sikerült átverni egy hülyét". Persze ez már politika, de azért a párkapcsolatoknak nem kevés közük van hozzá.
2023. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem írom, hogy majd megtalálja a megfelelőt, mert honnan tudnám?


Nem értem mi a problémád, de szerintem nem velem van, úgyhogy találj valami más feszültséglevezetést, mint random emberekbe belekötni. Puszi

2023. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
#12 Egy nem túl előnyös külsejű lányért nem annyira tolonganak szerintem.
2023. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

1) mert nagyobb arányban foglaltak

2) valószínűleg nem az a szint vagy, ahova képzeled magad

2023. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Kiléptem volna a rossz párkapcsolatomból...talán egy kicsi kellett volna már csak, egy kicsi, egy icipici...erre feljöttem ide pár héttel ezelőtt megint...és megint a félelem győzött, olvasva ezeket a kérdéseket becsicskulok, félek, pedig gyűlölök félni, de mégis olvasva ezeket rádöbbenek, hogy a totálisan szar kapcsolatom, ami romokban, talán nem is olyan rossz. Hisz tanult, értelmes, kedves, odaadó, őszinte és nagyon finomakat főz....de mégsem jó, megijedek az itteni kérdések láttán.

Azt tudom mondani kérdező, hogy én simán cserélnék veled, sőt..örülj, hogy egyedül vagy, hisz bármit hozhat az élet, fiatal vagy még, lehet jön egy 10/10-es csaj, csak idő kell még és türelem hozzá.

Amiben én vagyok és sok más ember, hogy a félelem miatt nem merünk kilépni egy olyanból, ami mostoha és szürke lett..ez ultra gáz...erre érdemes lesz figyelned, ha lesz egy lány, de valami nem oké, akkor azonnal lépj le, nehogy beleringasd magad abba, hogy majd hozzaszoksz, semmi nem tökéletes, stb.

2023. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

1. nem sok van

2. Nem illetek össze (lehet valakinek ő a normális lány, míg neked nem)

3. a normálisat sokan nem értékelik, és tönkremegy a kapcsolat

2023. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

11

Nem kell mondania senkinek, tudom magamról hogy az vagyok. Jó értékrenddel, gondolkodással egzisztenciával és külsővel rendelkezem.

2023. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!