Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak az olyan férfiaknak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az olyan férfiaknak nem lehet barátnőjük, akik 30-40 éves korukban a szüleikkel élnek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 15:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

6

Az anya valszeg egy végtelenül önző seggfej, de azért ehhez a kimenetelhez kellett egy puhapöcsű óriásbébi is...

2023. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 10-esnek. A szexuális vonzerő nagyjából a külső-személyiség-anyagiak/társadalmi státusz hármasból tavődik össze. Ha valaki ronda ÉS gyatra személyiség ÉS csóró, akkor senkinek sem fog kelleni. (Nőkre is igaz.) Ha valaki nem akar egyedül lenni, érdemes valamelyire rágyúrnia.
2023. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#10-nek igaza van.


Én még odáig sem jutok el egy nővel, hogy kiderüljön, hogy hol lakok.


alapból nem kellek


Szóval még 1 első randiig sem jutok el, hogy egyáltalán ez kiderüljön...

2023. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

11.


Részben egyetértek, és én magam sem láttam a teljes történetet, csak - mivel közepesen távoli rokonaimról van szó - többször és több ember előadásában hallottam azonos foszlányokat róla. Amit tudok még, mert többen is elmondták - a néni kb. hattyú-halálát adta elő már amikor a "srác" (akkor még az volt) elköltözött otthonról a menyasszonnyal. Kígyót-békát kiáltott rájuk és nagyon okosan kavarta a kártyákat, ráadásul régen rossz, ha ez a szintű manipuláció keveredik egy amúgy nagyon domináns, erős személyiséggel.


Az emberrablás meg az ilyenek után mondjuk lehet nem ártott volna egy kicsit az orrára koppintani a rendőrséggel, aztán majd megbékél.


A figura is hibás, mert a másik fiával ezt nem tudta eljátszani (ő most is családos, igaz neki alapvetően szar házassága van, szóval azt nem ártott volna szétbombázni már az elején, érdekből maradtak együtt, a fiuk politikai karrierje - jelenleg alpolgármester - miatt), pedig gondolom ott is próbálta, úgy tudom, hogy évekig nem beszéltek (pedig egy utcában éltek szinte), miután megnősült, csak amikor már megvolt az első unokája. A teljes igazság - amennyire tudom - mondjuk az, hogy a másodszülött fiát könnyebben elengedte azért, mint az elsőt, akihez betegesen ragaszkodik a mai napig.


Nem tudom miért kell ilyesmit csinálni. Megértem a nénit is, mert az időskori magánytól retteghetett már akkor is, a férjénél egyértelmű volt, hogy nem fog sokáig élni a kisfröccsök és a világháború előtt megragadt stílusa miatt (életében nem járt semmilyen hivatalban vagy bárhol ami a második világháború után jött létre) - maximálisan kiállhatatlan ember volt, még ismertem gyerekként, szerinte a gyerekeket a disznóólba kell kivágni, "majd ott feltalálják magukat" és mindenki aki 1945 után született az elvan kényeztetve és luxusban él. (Gondolom azért volt ilyen, mert őt meg a hasonlóan elmaradott nagyapja nevelte, a már akkor is maradinak számító stílusával, az apja pedig, mint nyilas hamar kikerült a képből - mármint az élő emberek képéből...)

2023. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
38%

Ne élj a szüleiddel!

Szívesen

2023. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
39%
Ha 30-40 éves korukban a szüleikkel élnek, akkor ott azért valami mentális probléma is lehet, nem tudnak érzelmileg elszakadni, amit pedig egy párkapcsolatban nagy negatívum.
2023. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!