Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold fétissel hogyan találhatnék párt?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy leginkább az tud felizgatni, ha egy nő nem hűséges. Hanem pasizik, vannak szeretői, eljár más férfiakhoz. Ez indítja be a fantáziámat, erre tudok felizgulni, de erre viszont nagyon.


A nők többsége ezt félre érti és nem akarnak ilyen férfival foglalkozni.

Pedig nekem is egy komoly társ kellene már, de olyan, aki benne van ezekben a játékokban.


Hol találhatnék ilyen nőt? Nem tudok sajnos "normálisan" kapcsolatot építeni, már kipróbáltam. Egyszerűen nekem ez kell. Sok más dolog is fontos természetesen, de a szexualitást illetően ez nekem egy minimum. Sajnos. Mert nagyon megnehezíti, leszűkíti a kört.


2022. dec. 31. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
swinger társkereső
2023. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tinderen, badoon, randivonal oldalakon...
2023. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a kamut.😂

Simán lehet találni olyan nőt, aki ebben benne van.

Szerintem a nők közel fele benne van az ilyenben.

2023. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 nem lehet simán találni,olyan vad bulizós nőt kell keresni aki korán kezdte a nemi életet,és sok partnere volt, vagy az első randin lefekszik veled!TAPASZTALAT! Persze ilyen nőt nehéz megtartani,hacsak nem vagy elnéző! Persze akinek cuckold fétise van természetes! Meg kell vele beszélni! Én a haverokkal szoktam ezt megoldani nagyon tetszett neki! Igaz nem őt vettem feleségül de nagyon jót szórakozott mindenki! Feleségemmel nem lehet ezt megcsinálni,nem is akarom! De azért jó emlék marad!
2023. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!