Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy incel férfi testet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy incel férfi testet cserélne egy chadel akkor megoldodnának a csajozási gondjai?

Figyelt kérdés
Ugye akkor jó esetben már nem lenne gond a pénzel és külsővel.
2022. dec. 30. 10:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem néhány dugás összejönne neki. Azért ne legyünk álszentek... A bulikban félrészegen smároló idegenek nem az egymás személyisége iránti olthatatlan szenvedély miatt estek egymásnak három kör gin tonik után. :D (Nem ítélkezek egyébként felettük, már csak azért sem, mert én is voltam ilyen helyzetben.) Szóval azt hiszem, ilyesféle sikereket lazán megélne egy szexi pasi testébe költözött incel.


KAPCSOLATOT viszont már egészen biztosan nem tudna kialakítani, hiszen ahhoz már lennie kellene valamiféle pozitív személyiségjegynek, amihez a nő vonzódni tud. Max valami nagyon szerencsétlen, lelki sérült lány viselné el őket ideig-óráig.

2022. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
Meg, ugyanis a legtöbb incel viselkedése a sok elutasítástól, gúnyos megjegyzésektől lett ilyen, ha egy ember szinte csak negatív dolgokban részesül, előbb-utóbb sötéten fogja látni a dolgokat, azoknak könnyű akik pozitív visszajelzéseket kapnak, persze, hogy van önbizalmuk, pozitív a felfogásuk. Na most, ha egy incelen csinálnának egy plasztikai műtétet vagy valamit, hogy jól nézzen ki, aztán elzavarnák valami szórakozó helyre, szt tapasztalná, hogy mosolyognak rá a nők, meg keresnék a társaságát, nem pedig azt, hogy undorodva néznek rá, és emiatt a sok pozitív visszajelzés miatt megjönne az önbizalma, máshogy látná a világot. Ennyit erről, kb. így alakîtja valaki szenélyiségét a társadalom, a többi ember. Hiába fogja fel valaki pozitívan a dolgokat, ha a környezete sokszor lehúzza az önbizalmát.
2022. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
12 igazad van de nagyon
2022. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%

12

Nem akarok cinikus lenni, igazad van abban, hogy az önbizalom, főleg a párkeresés terén birtokolt önbizalom meglehetősen összefügg a külsővel. Igen, persze, vannak kivéltelek, ezt mindenki tudja, de alapvetően egy jótestű, szép, az ellenkező nem számára kíánatos, szexi ember lazább és megnyerőbb lesz. Én ezt értem.


A mélységes gyűlölet, a szektás gondolkodás, a konteókba vetett hit és a rosszindulat viszont nem innen ered. Azt kár a társadalom visszajelzéseire fogni.

2022. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Na és ugyanezt a kísérletet megcsinálnánk egy chad-del, csak fordítva, elrondítanánk és megnéznénk, hogy mihez kezdene, az lenne a vége, hogy elszállna az önbizalma aztán ő is sötéten látná a világot.
2022. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
"A mélységes gyűlölet, a szektás gondolkodás, a konteókba vetett hit és a rosszindulat viszont nem innen ered. Azt kár a társadalom visszajelzéseire fogni." Eredhet akár onnan is, viszont itt jön képbe az, hogy ki mennyire tudja feldolgozni a sérelmeket, én is sajnos jóval több negatív visszajelzést kaptam, mint pozitívat, volt 20-on éves koromban nekem is ilyen nagyon negatív korszakom, csak aztán az agyamhoz kaptam, hogy ez így nem oké, nem megy nekem ez a kapcsolat kialakítás az ellenkező nemmel, inkább hanyagolom egy időre vagy örökre és keresek valami hobbit, elfoglalom magam mással, nagyjából bevált. Nem mondom, hogy nem örülnék egy társnak, mert örülnék, de nem idegeskedek, nem kattogok azon, hogy miért nincs.
2022. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
igen, aki kipróbálta már Chad fotóval a Tindert, az tud erről mesélni
2022. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
44%
Ja egy “csed” csak a szerencse miatt néz ki úgy ahogy, nem mondjuk 10+ év sport miatt. Valós.
2022. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%
18-as, szerinted a sport megváltoztatja az arc formát, ha valaknek nagy az orra, akkor kissebb lesz, vagy az elállö lapát füleken is segít? Szerintem nem. Az a helyzet, hogy aki arcra nem jön be a nőknek, az b..hatja a sportolást ebből a szempontból.
2022. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%
19: Ez így oké, csak ha mutatsz nekem egy átlag “incelt” akkor az arcforma meg az orr nagysága lesz a legutolsó probléma.
2022. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!