Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy incel férfi testet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy incel férfi testet cserélne egy chadel akkor megoldodnának a csajozási gondjai?

Figyelt kérdés
Ugye akkor jó esetben már nem lenne gond a pénzel és külsővel.
2022. dec. 30. 10:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2022. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, bár több esélye lenne....
2022. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Dugni sikerülne neki. De komoly kapcsolatba kerülni már nem. Ott ki bukna a rossz tulajdonságai.
2022. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ezeknek az embereknek a fő bajuk a viselkedésük
2022. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de legalább rájönne, hogy a hulladék személyisége miatt még Chad testtel se kell senkinek és végre talán felkötné magát.
2022. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

A múltkor láttam egy ilyen tipikus, 20 év körüli incel csávót. Az anyukájával várt a villamosra a megállóban. Na nem volt a fazon egy férfiszépség (szemüveges, nyomi, hosszúkás koponya, előreálló fogak, csapott áll), de ami igazán lúzerré tette, az a viselkedése volt. A muter igazgatta a csávesz sapkáját, ugráltatta a tagot, az meg ilyen nyafogó, hisztis incel-hangon válaszolgatott.

Ha az incel egyszerre egy atom testet kapott volna, attól még a viselkedése ugyanolyan férfiatlan, tutyimutyi marad, és a nők kb. öt perc alatt rájönnek, hogy komoly gondok vannak a taggal.

2022. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%

ismerek én is ilyen csávót de ettől még iszonyat rendes a pali ennyiből megítélni valakit .....nagy hiba

ne meg mi a fene ez az incelezés

Komolyan egyre inkább csalódok az emberekben főleg a nőkben,bár a való életben nem találkoztam még olyan nővel mint itt szóval lehet csak az oldal teszi.

2022. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

"de ettől még iszonyat rendes a pali ennyiből megítélni valakit"


Lehet. De kapcsolatra nem kéne.

2022. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Én most láttam egy srácot, akire szerintem bárki rámondaná, hogy előnytelen külsejű. A járása is olyan fura volt. De összességében mégis olyan kisugárzása volt, hogy utánafordultam, pedig nem vagyok az a férfiak után fordulgatós fajta.
2022. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
Annak kb. ez lenne a vége: https://www.youtube.com/watch?v=WmWSr_Oy730
2022. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!