Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, hogy 31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 31 éves férfiként nincs autóm? Mekkora hátrányt jelent ez komoly kapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés
Nem azért nincs, mert nem vehettem volna korábban. Az igazság az, hogy a nem megfelelő, féktelen életmód és az erre elszórt sok pénz miatt nincs. Természetesen szeretnék és ez a következő célom, csak anyagilag előbb egyenesbe kell jönnöm és nulláról újra alapokra kell fektetnem az életem. Teljesen kuka volnék vagy van még remény arra, hogy mindezek ellenére is lehet részem boldog párkapcsolatban?

2022. dec. 1. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
Szóval csóró vagy. Na ez a fő gond.
2022. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
10+ éve vagyok a férjemmel, soha nem volt autónk. Nem is lesz mostanában. Biciklizünk. A Földnek is jobb és a pénztárcánknak is (nem csak az autó, de biztosítás, benzin, miegyéb). Semmi köze a párkapcsolatunkhoz.
2022. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Engem az autó hiánya helyett inkább az a bizonyos "nem megfelelő, féktelen életmód" zavarna picit. El se merem képzelni miféle életmód lehetett ha teljesen lenullázott. Az autó megléte nem érdekel, előny ha van de nem hátrány ha nincs.
2022. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Újabb csóró aki azt hiszi autó nélkül nem kell az insta modelleknek.
2022. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

31 éves vagy, nyilvánvalóan nem azért egyedülálló mert nincs kocsid, ennek úgy 15 éve tisztának kell lennie.

Ha eddig nem esett le, az autó sem fog előre vinni a kérdésben!

2022. dec. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Napi ha nincs autó nincs nő bejegyzés 🙄


Nem ez itt a problèma, hanem a pia (Balázs?)

2022. dec. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nincs, mert nem vehettem volna korábban...csak anyagilag előbb egyenesbe kell jönnöm. Ok, nem csak csóró vagy, de hü.ye is.
2022. dec. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Hat a baratno sem ket filler ugyhogy gyere elobb anyagilag egyenesbe, kulonben hogy fogtok elmenni kirandulni, moziba, etterembe, mibol koltoztok ossze? Meg ha nem is mindent te fizetsz, akkor is mit varsz?
2022. dec. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Az a gaz hogy felelotlen link vagy.


Ha pesti vagy nem kell auto, ha nem akkor sajnos letszukseges.

2022. dec. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Semennyire
2022. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!