Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ritkának számít ha egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkának számít ha egy 25 körüli srácnak nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Lehet az az oka hogy nyugis és csendes?
2022. nov. 30. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hányszor fogod még megkérdezni?


nem, nem ritka, és igen, lehet az az oka hogy nyugis és csendes, de lehet teljesen más oka van

2022. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ritka. Igen. De azért előfordul.
2022. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, eléggé 25 év körüli srácoknak vagy 20-30%a eleve szűz. Sok srácot csak akkor vesznek észre a nők amikor már családot akarnak alapítani, amikor már kitombolták magukat, a rosszfiúkkal, akkor majd összejönnek egy szűz jófiúval, aki jólkeres, stabil munkája van, megbízható.
2022. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet az oka, hogy nyugis és csendes. Olyan fiút is ismerek többet, akik 25 körül vesztették el csak a szűzességüket. Nem szívesen hangoztatja ezt az ember, mert az a ""norma"" hogy 16 évesen már senki nem szűz, dehát megesik. Teljesen normális és több ember van így mint gondolnád, csak erről nem szeretnem beszélni az emberek. Ha emiatt kérdezed, akkor ne érezd rosszul vagy lemaradva magad:)
2022. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértem azt a réteget aki nem akart és nem is akar kapcsolatban élni, én sem. 22/f
2022. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szóval én is szűz vagyok
2022. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen szűz nő vagyok és nem zavarna egy ilyen fiatalember, még lehet együtt megint kamasznak éreznénk magunkat, haha. :D
2022. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok normális tisztelettudó, jófiú csak 25-30 felett kell el, az ok egyszerű fiatal korban a lányok, 15-20 között a legjobb pasikat keresik, majd 20-30 között is a legnagyobb menő rosszfiú kell.


Majd sok nő, 25-30 felett komolyodik meg, sok nő fiatal korban hamarabb jön össze egy verekedős agresszív állattal , mint egy jólelkű szakmunkás vagy mérnök fiúval.


Ott rontják el a szülők, hogy a fiúkból jólelkű, kedves segítőkész, aranyos fiút nevelnek, miközben a lányok agresszív bunkó állatokra gerjednek, jófiúcska bukfence-

2022. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15-25 között a trendi 65 kilós sracok kelnek el. Akiknek mindig a legújabb iPhone van meg márkás ruhák. 25 felett a jó test és az egzisztencia lesz a döntő.


Szóval aki csóró és szarul nézz ki azok között nem ritka a 30 éves szűz se.

2022. dec. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!