Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáznak számít ha egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáznak számít ha egy srácnak 4 éve nem volt már barátnője?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerencsés ebben. Sokan pár hétnél tovább nincsennek egyedül, gondolom nekik elképzelhetetlen ez.

Gáz ha én ennyire nehezen ismerkedem?

25F


2022. nov. 16. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Most őszintén: szerinted ennek a kérdésnek van valami értelme, kérdező? Mégis mit vársz?
2022. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Én 25 évesen csókig se jutottam el, tehát már jobb helyzetben vagy mint én.

Hány barátnőd volt eddig?

2022. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez rajtad kívül nem sok embert foglalkoztat. Ha te rosszul érzed magad emiatt, akkor nyilván probléma, ha meg nem, akkor hidd el, senki sem töpreng ezen.
2022. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
"Juj lányok, nagyon gáz ha 4 éve nem volt barátnőm? Látjátok mennyire meg akarok nektek felelni? Jujujujujuj". Ha te nem ítéled el a nőt ilyen badarságok miatt, akkor te mitől vagy ennyire besz_rva? Nem csoda hogy nő uralom van.
2022. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három éve nem volt. Mi legalább nem vagyunk kapcsolatfüggők. 28N
2022. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Elméletileg nem, gyakorlatilag ha megérzik rajtad a tapasztalatlanságot és az ebből fakadó bizonytalanságot, akkor annál tahóbbak és flegmábbak lesznek veled.
2022. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mé lenne gáz? Ha azt mondja itt valaki gáz, akkor most azonnal keresel valakit?? Nem kell megfelelni senkinek. Te életed, te tudod mikor érzed úgy, hogy társat akarsz vagy valakivel el tudnád képzelni. Nyugodj meg, nem gáz.
2022. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként is, senkinek semmi köze hozzá.
2022. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!