Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 200 nettóval , férfi takarítók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

200 nettóval , férfi takarítóként nekem van esélyem az insta modelleknél?

Figyelt kérdés
Hmm?
2022. nov. 27. 15:49
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

20


De nem vagyok. Csak középmagas (180), van rajtam izom de nagy a has. Szóval elég görény genetikám van. Arcra úgy kb 10 ből 6 nak tetszettem.

2022. nov. 27. 19:52
 22/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem az a baj, hogy takarító vagy 200 ezerért, hanem hogy láthatóan te megelégszel ennyivel. Nulla ambíció, csak vegetálsz.
2022. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%
Hagyjuk már a "görény genetikát", lusta és igénytelen vagy tenni magadért, és a nők a rosszak, hogy nem kellesz nekik. Se normális állásod nincs, se normális lakásod, se perspektivád, de még vonzó külsőd sem. Mellé pedig az incel-nyávogás, fúj. Hagyjuk már, hogy nem vagy incel, különben meg sem született volna a kérdés, annyira tipikus... modellekre vágysz, közben meg a kövér nőknek sem kellesz.
2022. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Szóval elhízott vagy, semmi ambíciód nincs, anyagilag nem vagy stabil, emellé lusta is vagy és csak a sült galambot akarod a szádba.

Hmm... Vajon miért nem jönnek össze a dolgaid..? 🤷🏼‍♀️

2022. nov. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

"Insta modell szöveget csak póénból írtam! A teljesen hétköznapi nőknek is a vagyon kell. Vagy a trendi 18 éves tini fiú külső. Akinek egyiknek sincs annak nem lehet normális alakú barátnője."


Te nem érzed az ellentmondást, hogy macis-pocakosként normális alakú barátnőt akarsz?

2022. nov. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
70%
Azt ugye tudod, hogy a nők nem homogén halmaz, és valszeg nem az insta p...a fogja a neten azt mondani, hogy neki elég az, ha önmagát el tudja tartani egy pasas. Az ilyen echte insta modell nem fog leállni vkivel, aki nemvsak külsőre nem hozza az ő szintjét, de érdemben semmit nem tud neki adni, sőt miatta lehet, hogy le kell adnia az életstílusából... a műtéteket, drága arckezeléseket, drága személyi edzőt vmiből kell fizetni... ha meg emiatt lepukkan, akkor meg te fujjogsz, hogy nem olyan a külseje, mint amilyenbe "beleszerettél". És azt meg rakjuk tisztába, hogy az nem kuriózum, hogy valaki kedves meg tud szeretni, azt a gazdag vagy jóképű és izmos vagy gazdag és jóképű és izmos férfiak jó része is tudja hozni.
2022. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Hol takarítasz?
2022. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
91%
Hát figyelj az egyik gyári melós kollégámnak is olyan instás fullos csaja van ha neki össze jött ő se keres sokat és még beszélni is alig tud igazi kis nyomi, fogalmam nincs mit eszik rajta a csaj bár mondjuk az sem valami észlény
2022. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
88%
Jelentettem a kérdést. Ez a ronda vagyok, csóró vagyok de szuper nőt akarok... ezt csak hergelésből lehet írni. Vagy egy nő írta ki vagy egy krapek akit most hoztak össze ismerősök szomszédjucival és önelégültségében szeretne némi tűzijátékot egy csaj nélküli egyénnel szemben (az se baj ha fiktív)
2022. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!