Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annak mi az oka hogy baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi az oka hogy baráti kapcsolataim mindig jól alakultak de nőkkel nem jött még össze?

Figyelt kérdés
Emlékszem óvodában, általános iskolában, középiskolában, mindig egész szoros barátságaim voltak. Általában egy emberrel, de azok erős kötelékek voltak, a többi kb csak haver aki velünk tart. Nőkkel nem nagyon volt szerencsém soha, még oda is kb most értem el hogy nő nemű barátaim vannak kb. Nem is nagyon értek a nőkhöz egyébként. 22/f
2022. nov. 16. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy nőd legyen.
2022. nov. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Mondjuk nekem voltak kozepsuliban is csaj haverjaim, nem sok de volt. Egyetemen is simán elbeszelgetek idegen csajokkal. Barátnőm viszont még nem volt sajnos. 22/f
2022. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!