Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 évesen tényleg itt a vége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 évesen tényleg itt a vége? Vagy olyanok ismerkednének velem aki orszàg màsik végén él vagy nagypapa korú

Figyelt kérdés
Elvagyok keseredve.Mit rontok el? Semmi olyat nem vàrok el amit én ne tudnék nyùjtani. Jah ne felejtsem el megemlíteni, pàr fiatal is ír, de kizàròlag kalandra.

2022. okt. 31. 15:11
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
9 A külsö megítélés relatív így erre nem igazàn lehet mit mondani. A személyiségem meg sem ismerik hiszen nem mindenkivel vannak hosszabb beszélgetések,csak a 4db kirakott fotòt és a pàr mondatot amit kiírtam bemutatkozòba làtjàk.
2022. okt. 31. 15:59
 12/28 Noren1989 ***** válasza:
60%

#10, szerintem igen.


Most váltál, stb?

2022. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
74%

12-es!


Igen, arra gondoltam. Mert arra a kérdésre én írtam neki, de még csak nem is válaszolt rá. Pedig nem vagyok nagypapa korú.:)

2022. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
12%

"34 évesen tényleg itt a vége?"



Nokent? Ja.... 50 feletti pasi valo hozzad :)



38F incel

2022. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem, hogy nőről van szó.:)
2022. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

12 Nem vagyok elvàlt. Mivel hàzas sem voltam, élettàrsi kapcsolatban éltem.


13 Megnézem, rengeteg levél jött de vagy messze lakik vagy perverz kéréssel indított. Remélem Te nem azok között vagy.

2022. okt. 31. 16:46
 17/28 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez még nem a vég. Sok férfi is társat keres ennyi idősen. Aki tavaly még kapcsolatban volt, lehet, hogy most már társat keres. Az biztos, hogy a nagy merítés már nem ebben a korosztályban lesz, szóval legyenek elvárásaid, de ne legyenek nagy elvárásaid. Legalább is én férfiként így látom a női felhozatalt.

Ha az elején vagy a társkeresésnek, főleg ne csüggedj. Először én is azt hittem, hogy egyszerűen itt vidéken nincs épkézláb nő, aki fenn van társkeresőn. Aztán hónapok múlva volt, hogy többel is találkoztam, igaz nem egymást kerestük. Egyszer csak összejön, ne add fel!

2022. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
26%
Veled egykorú nőként én is ilyesmikkel szembesülök, de szerintem ez nem a vég, csak a társkeresők használatának tipikus hátrányai. Ha nincs lehetőségünk máshol ismerkedni, sajnos ezeket is el kell tudnunk viselni. Szerintem sok időt kell adnunk a dolognak (én kb. 4 hónapja vagyok fenn), és tudnunk kellene lazábban venni, mert ha a kötelező teendőinken túl csak ezen pörgünk, abba bele lehet hülyülni.
2022. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%

18-as!


Elképesztő, hogy mit össze nem tudtok siránkozni! Gondolom te is olyan vagy mint a kérdező. Nézd meg, ő is a panaszkodik, hogy mennyi perverz, meg öreg írt neki, de aki normálisan ír neki, és korabeli, azt meg le sem szarja!


Lehet, hogy azért vagytok egyedül, mert nem azokkal az emberekkel foglalkoztok, akikkel kéne! Mert olyan nincs, hogy mindenki hülye, csak ti vagytok normálisak.

2022. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%
Hmm, kíváncsi lennék hogyan nézel ki. Lehet nem elég jól az a probléma.
2022. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!