Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéki 40-es gyári munkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki 40-es gyári munkás pasiknak már beharangoztak ismerkedés terén, mert ilyen idős korban már minden nő a nagyvárosi lakástulajdonos pasikat keresi?

Figyelt kérdés
Hiába van felújított vályogház és Suzuki munkába járáshoz?
2022. okt. 22. 22:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
64%

20 az igen neked is remek az értékrended hogy csak ezek számítanak


Amúgy egy egyszerű melós hol kapna 400 at? 150 nettó inkább ha hajt rendessen


Mintha csak étteremben lehetne egészségesen enni...mérnök szomszédom falura költözött, a feleségével saját kertben termelnek és főzik meg eggyütt (a gyerekük meg busszal jár suliba)

Szóval ha találhatnak normális nőt akkor miért tartanának ki egy ilyen felszines alakot mint a 20as

2022. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
5%

21

Nem tart ki senki! Nem keresek sokat (netto 550) de nem kell tartani

Netto 150 re nem adnak csokot, se semmilyen hitelt..

2022. okt. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
87%

21

P.S.

Te összejonnél duci nővel? Naugye! Akkor szép kis értékrended van! Felszines vagy!

2022. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
27%

23 miért ha más is az akkor kevésbé gáz hogy felszines vagy?


Ha meg tudod magadnak teremteni akkor mit számít a pasi fizetése?


Tudod nem lehet mindenki nő, hogy megéljen a testéből

2022. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%

24

Mint irtam, dolgozom, bar nem keresek sokat, netto 550 ma az atlag a diplomások között...


Magamat eltartom, de mast nem fogok, ezert kell a pasinak is minimum ennyit keresnie!

Egyebként, én a saját reszemet kifizetem a wellnes/vacsi/mozi/szinház/fesztivál/koncert stb.re! Te kitudod a tiédet? Csak kerdezem!

2022. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
28%

@24

Egy szóval sem írta, hogy a testéből él! Annyit vár el, amit nyujt is! De, mint tudjuk, minden nő k*rva, aki nem áll le az életben semmit el nem ért gyárimelóssal!

2022. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ez a "minden nőnek csak értelmiségi, vékony fazon kell" elmondom miért gondolkodtat el. -1. Nincs annyi ilyen fazon, hogy minden nőnek jusson! - 2. Mi van ha ez az álom pasinak kikiáltott egyed nem áll szóba "adatrögzítő Izabellával". Ami még nekem nem kerek ebben a dogmatikus nézetben:a./ Szerintem vannak nők akik szeretik a szexet. -b./ Akik családra vágynak. -c./ Akinek tetszik "melós Zsolti". Ugye itt a merev állítás szerint egy nő inkább nem lesz kapcsolatban ha nem talál pénzeszsák fazont. Hát akkor nők tömegeinek kellene egyedül lenni. Kb. ezer nőből ötszáznak. Különben a környezetemben én azt látom, hogy fiatal fizikai dolgozó férfiaknak vannak barátnőik!
2022. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
93%
Hamarabb vannak kapcsolatban alacsonyabb végzettségű emberek. Egy értelmiségi nő a "ki ha én nem", vagy " nekem a maximum jár" életszemlélettel él. Ők annyira de annyira szuper férfit találnak, hogy az a férfi maga Isten tökéletes teremtménye. Hibátlan, külsőre egy Adonisz, az elméje vág mint a penge, emberileg felülmúlhatatlan. Viszont azt nem értem, hogy hogyan jut mindenkinek ilyen? El ne gondolkozz már rajta... tömve van a világ hulladék nőkkel és férfiakkal, akik önmagukat az egekbe emelték, mindenkinél szebbnek, okosabbnak hiszik magukat, és így az ő párjuk is egy istenség. Röhejesek!
2022. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
40%

27, 28


Vagy megfelelő férfival vsgyok egyutt, vsgy nem vagyok senkivel

2022. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
És a nemi vágy? Azt teljesen elnyomod vagy megoldod magadnak?
2022. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!