Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéki 40-es gyári munkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki 40-es gyári munkás pasiknak már beharangoztak ismerkedés terén, mert ilyen idős korban már minden nő a nagyvárosi lakástulajdonos pasikat keresi?

Figyelt kérdés
Hiába van felújított vályogház és Suzuki munkába járáshoz?
2022. okt. 22. 22:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes de autó se lakás. Albérletem van falun. Mégis csinos párom van. Több éve. Lehet jol csinálok valamit ? Nem tudom. Csak magamat adom. 40f
2022. okt. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%
Vidéken simán találsz 45 körüli hasonló helyzetben levő nőt! De a kategóriákra figyelj hogy ne érjen elutasítás! Vagyis ha pocakos vagy úgy célirányosan a vékony nőknél ne is próbálj semmit.
2022. okt. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy te vagy inkább válogatós?
2022. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
33%

Barátom elárulom hogy vidéki gyári munkásként engem huszonévesen sem vesznek emberszámba a nők.


Látni az undort az arcukon ha megtudják hogy csak egy szimpla melós vagyok.

Sőt a szintén sori melós nőknek is mérnök informatikus pasi kell csak.

2022. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező ilyen a mai társadalom, le van nézve aki becsületesen megdolgozik a napi falatért, bezzeg ha fuxos kopasz csaló vállalkozó lennél a nők hajtanának érted
2022. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
70%

14

Barátom elárulom hogy vidéki DUCI NŐKENT engem huszonévesen sem vesznek emberszámba a FÉRFIAK.


Látni az undort az arcukon ha megtudják hogy DUCI vagyok.


Sőt CSÓRÓ PASIKNAK is VÉKONY NŐ kell csak

2022. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%

Ha igaz lenne, akkor egyetlen gyári munkásnak sem lenne családja.

40-es gyári munkás férfi vagyok, és odafigyelek az alkatomra és a megjelenésemre. A hobbim pedig nem az, hogy minden nap hulla részegre csapatom magam egy kocsmában. Ennek köszönhetően mindig van kapcsolatom. Lehet lepontozni, de a nők többségét az érdekli, hogy ne egy igénytelen naplopó legyél, és adj a személyes higiéniádra. Én azt tapasztaltam, hogy nem érdekli őket a munkád, ha teljesen normális vagy kívül-belül.

2022. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%

16. Pedik a gyk-n azt hallottam, hogy a vékony nők nem kellenek ám senkinek! Az életben meg ha egy nő elárulja hogy 52kg, minden férfi álló f*sszal nyálcsorgatva fut utánna. Jó, tudom a gyk egy másik univerzum.


Ne gondold hogy a nőknél nem ez van! Egy átlag vagy az alatti nő is magánál jóval magasabb szintről akar választani, és az a vicces, hogy hisznek is benne hogy nekik az JÁR. Tehát itt globális önértékelési zavarról beszélhetünk, mert az emberek túlgondolják önmagukat. Pont ezért van az hogy a férfiak többsége nem tesz energiát az ismerkedésbe, ugyanis a nők nagyrészéről lepattannak. Majd azon sem kell csodálkozni, hogy minél hamarabb meg akarják dugni, mert hogy addig ütik a vasat amíg meleg. A nők meg azért dugnak fűvel-fával, mert gyakorlatilag ma már erkölcsről nem beszélhetünk, és a jelentkezők száma is végtelen. Duci nőként is bármikor lehet sikered, csak valószínűleg jóval magasabb szintről képzeltél el magad mellé valakit. Azok a pasik meg sokkal jobb nőket döntenek meg futószalagon.

2022. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
39%

16 Nem a kövér gyári munkás nőknek is derogál elmenni a melós kis szuzukijával lángosozni vagy kifőzdébe.

Ők is a teszlás mérnökkel akarnak luxszuséttermekbe járni.

Pedig a melóssal felvehetnék a csokot, és nevelhetnék a következő melós nemzedéket, akik kitermelik majd a diplomások fizetését

2022. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
4%

19

Én jobban szeretem az ettermet, egeszseges etelekkel. Nem igazán szeretem eltömködni az arteriáimat!

Es annak is jobban örülök, hogy a mérnök párom keres annyit, hogy nem kell 4 gyereket szülnöm azert, hogy csaladi hazhoz jussunk, és az is nagyon klassz, hogy gyerek után nem kell visszarohannom dolgozni, mert te csak netto 400ezret tudsz hazahozni! A biztonsagos autót is jobban szeretem, amivel ha csattanunk, tuléljük a gyerekekkel.

2022. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!