Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ismerkedni 30 évesen, teljesen tanácstalan vagyok, ötletek?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, az élet így hozta, párkapcsolatok terén neten próbálkoztam javarészt. Ráuntam az internetre, mert rájöttem nem visz egyről a kettőre. Fogalmam sincs hogy kell ismerkedni,teljesen online minden.
2022. okt. 17. 14:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Legyen valami hobbid ami közösségbe kényszerít ennyi kb. Ha van egy közösség ott tudsz barátkozni amiből lehet több később.
2022. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Online nekem sem megy, de közösségben, élő emberi interakció közben inkább. Nem könnyű, de meg kell próbálni javítani a kommunikációs készségeken, érzelmi intelligencián, önbizalmon és akkor csak kialakul valami.
2022. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
És hova járjon közösségbe? Manapság már azokat is online kell összevadászni.
2022. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy még soha nem volt senkid 30 év alatt?


Mert ha volt, akkor az, hogy jött össze?

2022. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem érted jól, ilyet én nem mondtam. Volt már jópár. Emlékszem az első az élőben jött össze, akkor több önbizalmam volt, aztán az elmúlt kb 7 év netes ismerkedéssel ment el, ez idő alatt összejött néhány kapcsolatom, volt rengeteg randim. Sokféle emberrel beszéltem, elég nagy időpocsékolásnak érzem hgoy ennyi idő alatt még mindig itt tartok. De mivel nem járok semerre, nincsenek barátaim sem, elég magányos vagyok. Szeretnék élőben ismerkedni, de fogalmam sincs hogy kell, nincs rá lehetőségem. Megutáltam a társkeresőket és azok is irritálnak akik fent vannak. Élőben volt hogy beszéltem pár nővel, olyan is volt hogy suliban osztálytárssal ismerkedtem, de sajnos negatív élmény volt.
2022. okt. 17. 16:35
 6/27 anonim ***** válasza:
Online közösségekben is lehet. Nemrég léptem be egy fb csoportba, kiírtam 2 kérdést.. jött rá válasz, meg 3 privát, hogy tudok e segíteni ebben meg abban.
2022. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Túratárson próbálkoztam, de ott is elég nehézkes. Az a baj hogy idősebbek vannak fent inkább. nincs anyakomplexusom.
2022. okt. 17. 16:41
 8/27 anonim ***** válasza:
És szerinted itt fogsz megfelelő információt kapni egy ilyen hatalmas kaliberű témát illetően holmi jöttmentektől?...
2022. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Manapság bárkire ráírhatsz bármikor. Fb, társkereső lehet spammelni is. Biztos lesz aki válaszol.
2022. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#6


Nekem meg pl. senki nem írt. Ez nem működik mindenkinek. Férfiként meg rémálom igazából bármilyen netes ismerkedés.

2022. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!