Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként szórakozóhelyen hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szórakozóhelyen hogyan viselkedsz, milyen jeleket adsz, ha tetszik neked egy férfi, és szeretnéd, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Ilyenkor adtok bámilyen jelet (pl. szemezés, tánc közben közelebb kerülés stb.), vagy csak várjátok, hogy ő lépjen? Milyen jelekre érdemes férfiként figyelni, amik azt jelenthetik, hogy zöld a lámpa?

2022. okt. 14. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Semmi jelet nem adok, ha odajön és normális akkor nem küldöm el, azt már veheti jó jelnek, és ha elmegyünk beszélgetni lesz időm jobban szemügyre venni és majd beszélgetés közben kiderül várható e újabb beszélgetés kettőnk között.
2022. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rámosolygok párszor aztán vagy akarja és/vagy tudja venni a jelzést vagy nem.
2022. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Én már smároltam jópár lánnyal szórakozóhelyen, volt olyan aki a saját kezdeményezésére megadta a facebookját és randiztunk később, sőt volt akivel majdnem 1 éves kapcsolatunk is volt. Több alkalommal utasítottam már vissza lányt aki odajött hozzám, hogy van e kedvem táncolni stb., egyszer még egy felesre is meghívott egy lány.

Általában jó ha felvesszük a szemkontaktust előtte többször is, ennél több nem nagyon kell

22F

2022. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

A 3-as lett lepontozva és ő írta a legőszintébb választ. Így működik ma is és az én időmben is így működött a fiatal, huszonéves jó pasik élete. Nem kell igazán megerőltetniük magukat, csak létezniük, megjelenniük.


Ilyenkor alakul ki az, hogy a szürkeegér, átlagos férfitársai közül a szervilisebbek kikötnek nagy-nagy küzdelmek és udvarlások árán valami nő mellett, a csúnyácskábbak meg megtanulják, hogy aztán édesmindegy, hogy a szintjén lévőkkel vagy az átlagosaknál vagy a topmodelleknél próbálkozik, mert a végén már olyan lesz (ha nem adja fel), mint a megkérgesedett MLM ügynök. Bármikor, bárhol, bármiből lehet valami. És évek hosszú sora alatt meg is tapasztalja, hogy nincs sikertelen ember, csak elmaradt szökőév.

2022. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Bekvernek toljak a segguket a ferfihoz! Ez a szemeszgetes dolog mar nincs . Nem a 70 es evekben elunk! A tettek világa ez most!
2022. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Ránézek kétszer aztán ignorálom egész este :D
2022. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
6. ignorálnak téged eleget. xd gombocke . :D
2022. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Folyamatosan tolonganak a fiuk,mert jol nezek ki . Semmilyen jelt nem adok.


Ha megis vki van,akkor kb mosolygok ra.

2022. okt. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. De mit mosolyogsz ? Mindenki be van állva meg rúgva . Szerinted tudni fogja miért mosolygsz ? Haho a disco az nem egy strand ...
2022. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!