Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék barátnőt szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bozont333 kérdése:

Hogy tudnék barátnőt szerezni 19 évesen?

Figyelt kérdés
Eddig 2x volt barátnőm de az utolsó az idézem "nem tudta kezelni az érzelmeit"suliba már nem járok baráti köröm úgy nincs már a közelbe
2022. okt. 7. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Netes társkeresők.
2022. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sehogy
2022. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én se találok párt már 1,5 éve. Mindenki az első beszélgetés után már dugni akar, vagy eltűnik igen hamar. Háromszor volt kapcsolatom, most nem tudom mi van az utóbbi időben, de már el is engedtem igazából. Nem erőltetem. Még jelölt sincs már nagyon régen. Akivel randiztam is legutóbb az is azt mondta, hogy legyünk csak baràtok. 😂

Mondjuk én lány vagyok.

2022. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy vonzo, akkor nehez dolgod lesz. Nekem a legtobb kozepiskolas osztalytarsam suli utan leragadt az elso lanynal akit talaltak, aztan rendesen el is hiztak. Ha holnap kidobnak oket, akkor nagyon nehez dolguk lenne, mert rajuk nezni is rossz.


Ferfikent nem nagyon engedheted meg magadnak, hogy ne legyel jo formaban. Max ha kepes vagy konnyen megalkudni.

2022. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Idézem a másik kérdésed, lúzer:


"Eddig 2x volt barátnőm de az utolsó az idézem "nem tudta kezelni az érzelmeit"suliba már nem járok baráti köröm úgy nincs már a közelbe"


Szerencsétlen...

2022. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!