Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátnőket szerezni...

Hol tudnék barátnőket szerezni? Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

26 vagyok és a barátnőim nagy része már mind anyuka vagy éppen a pasijával van. Nekem is van párom, de emellett nekem szükségem lenne társasági életre, eljárni bulizni vagy egyéb programokra, amikhez így nincs társaságom. Nincs bajom a gyerekekkel, velük is megyünk erre-arra, de ez kevés nekem. Egyébként nem feltétlenül lányokra gondolok, lehet akár fiú is, ha nem mozdul rám vagy lmbtq+ 😄

Lehet ilyenkor egyáltalán még ismerkedni vagy nincs értelme, mert úgy sem alakul ki semmi? Volt/van más is ilyen helyzetben, mit gondoltak van megoldás erre?



2021. szept. 16. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, csak kommunikálj emberekkel, aztán majd kialakul. Én is hasonló helyzetben vagyok, ha gondolod megismerhetjük egymást, aztán majd kialakul.
2021. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is van párom, mi is szenvedünk attól, hogy az idősebb barátaink lebabáztak meg befordultak a házas burokba, a fiatalabbak meg még éretlenek sok dologhoz, amit mi már megélünk (például önállóan lakni, dolgozni főállásban, eljegyzés).


Nekem sosem lesz gyerekem, úgyhogy egyre magányosabb leszek. Senki sem jön velem edzeni, csak a párom, senki sem jön velünk iszogatni, mert a párja tiltja vagy otthon várja a gyerek vagy introvertált...



Na mindegy, most, hogy kihisztiztem magam, felajánlom a társaságom. :D

25N

2021. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!