Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak ilyen féfrfiak? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen féfrfiak? Vagy csak nekem nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Van olyan férfi, aki

Elfogadja, hogy kicsit duci vagyok

Férfiasabb kicsit

Nem tekint házicsicskának, közösen csinálnánk házimunkát

Nem csal meg

Nem idegbeteg, türelmes

Szeretne gyereket és szeretné is a gyerekét

Nem pénzehes, nem kattog a pénzen

És nem bűn ronda?



2022. szept. 29. 19:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
38%
Nálam minden stimmel, de kicsit idegbeteg vagyok, főleg 1-2 sör után átmegyek berzerkerbe. Persze téged sosem bántanálak, viszont aki mellettünk van épp és csúnyán néz, azt igen.
2022. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
69%

Folyamatosan olvasom itt a “ disznó”, “ kövér” kifejezéseket a húsosabb nőkre. Normálisak vagytok amúgy? Molnár Kiki akkor mi? Tank? Vagy milyen jelzőt használtok? Nagyon sok frusztrált ember lehet itt. Minden második ember túlsúlyos ebben az országban. Annyian írtok emberekre ilyen sértéseket, hogy nem tudom elhinni, hogy akik írják nem “ malacok”. Érdekes én normál testsúllyal rendelkezem és nem érzek késztetést, lekövérezni más embereket. Bár ez a gyakori, itt mindenki orvos, milliomos, szupermodel.


Kérdező! Mindenki talál olyan embert aki elfogadja olyannak amilyen. Független attól , hogy néz ki, milyen belsővel rendelkezik. Keresni kell. Nem megállapodni valaki mellett akivel csak elvagyunk. Önbizalom, önismeret, némi szerencse és kitartás kell hozzá.

2022. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
30%
Akik itt malacozzák a kérdezőt, azok a frusztrált, szűz fiúkák, akiket bármikor megdughatna a kérdező, amikor csak kedve tartja, és ezt ők nagyon jól tudjak is, azért PRÓBÁLJÁK sértegetni, mert nincs nála esélyük:D
2022. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%

Biztos, hogy vannak.

Nekem is csak a bűnrondán csúszott el a történet.

2022. szept. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%

- elfogadja, hogy kicsit duci vagyok


nálam már itt ugrott, ne értsd félre, de nekem nem az ideálom az ilyen alkat


- férfiasabb kicsit


passz, gondolom 🤷🏼‍♂️


- nem tekint házicsicskának, közösen csinálnánk házimunkát


ez alap, nem?


- nem csal meg


szerintem ez is


- nem idegbeteg, türelmes


többé-kevésbé az vagyok


- szeretne gyereket és szeretné is a gyerekét


felejtős részemről a gyerek


- nem pénzéhes, nem kattog a pénzen


stimmel


- és nem bűn ronda


passz, szerintem nem vagyok az :D


összességében: biztos létezik ilyen ember akit keresel, nagyobb valószínűséggel kell kompromisszumot kötni, mert lehet 1-2 dolog nem fog stimmelni, további sok sikert :)

2022. szept. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
80%

"Az a szép szerintetek aki 50 kiló vasággyal meg nincsen melle??? Akkor meg az a baj, hogy kismellű."

Talán azok után, hogy neked sem tökéletes a külsőd, nem illene pont külső alapján leszólni másokat. Ráadásul a mellméret csak részben függ a testalkattól. Ismerek olyan nőt, aki full vékony, de egy két lábon járó tejcsárda, meg oylat is, aki meglehetősen testes, de alig van melle. Persze, tudom, ezek biztos csak mitológiai lények, mert.. te azt mondtad, hogy ilyen nincs. Hát rohadtul nincs igazad. És nem vagy te isten, hogy megmondd, mi létezik, és mi nem.

Nem mellékesen: a keblek vonzereje nem egyenes arányos ám a méretével!


"Férfiaknál viszont tényleg gáz a kövérség, mert ott a farok más téma, mint a punci."

Frászt.

De amúgy tényleg kezd ez már nevetségessé válni. Te jócskán el vagy hízva, de a másik meg legyen tökéletes külsejű.

Tudod, nincs azzal baj, ha valakinek nem olyan a teste, mint amit tervezőasztalon alkottak meg. Egy kövér emberrel is lehet nagyon jó kapcsolatot kialakítani. Neked mondjuk nem menne, de aki nem ennyire felszínes, a valahogy mindig boldogabb, és jobb párkapcsolatot talál. Ettől függetlenül persze jogodban áll felszínesnek lenni, csak akkor ne csodálkozz, ha ugyanolyan szempontok alapján téged is kirostálnak.

2022. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
82%

Biztosan van ilyen férfi, és abszolút nem nagyok az elvárásaid. Általában nem ismerkedem ducibb nőkkel, de ha minden más passzolna és meg lenne kémia, a vonzalom, nem lenne kizáró ok.

Amiket írtál, minden alap dolog egy kapcsolatban. Pénzéhes nem vagyok, de azon vagyok, hogy több legyen és ne kelljen soha nélkülözni, bármit megadhassak a szeretteimnek. 32f

2022. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
72%

19-es vagyok, tegnap este 19:33-kor írtam neki privátot. AZért írtam be ide is, mert láttam, hogy utána még kommentelt, tehát nézte az oldalt. Ezt pedig azért írom, hogy tanuljon mindenki: azóta sem válaszolt. Sosem fogom érteni ezt az oldalt, hogy nők érdeklődnek, de nem állnak veled szóba, ill. hogy mennyi ember problémája megoldódhatna, de látszólag mégsem akarja.

Egy privát üzenetre volt a házasságtól. Ez van!


Persze kivárok, szívem...

2022. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
36%
Tider ugyan ez. Lájkolod, match, írsz nekik találót, frappánsat, személyre szabottat, vicceset, mert "Szia, hogy vagyra nem válaszolok"...aztán ba*znak visszaírni.
2022. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
10%
A válaszhoz ész is kellene, de abból kevés van a kérdezőnek. :)) Inkább örüljetek, hogy nem válaszolt.
2022. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!