Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak ilyen féfrfiak? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen féfrfiak? Vagy csak nekem nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Van olyan férfi, aki

Elfogadja, hogy kicsit duci vagyok

Férfiasabb kicsit

Nem tekint házicsicskának, közösen csinálnánk házimunkát

Nem csal meg

Nem idegbeteg, türelmes

Szeretne gyereket és szeretné is a gyerekét

Nem pénzehes, nem kattog a pénzen

És nem bűn ronda?



2022. szept. 29. 19:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
33%

csak egy laza 20 kiló felesleg van rajtad, az egyáltalán nem sok. hát melyik magára adó férfi ne akarna egy olyan nőt aki nem ad magára? ugye?

ha majd most nem visszatámadsz hanem elgondolkozol lehet megtalálod a megoldást.

2022. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
A türelemmel vannak gondjaim, és mindig azt mondják, hogy ijesztő a tekintetem(ez nem tudom mennyire jelenti azt, hogy bűn ronda lennék).
2022. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
13%

Nem egy ismerősöm van akik a kövér nőket tosznák inkább, mint a gebéket. Én nem, gyereket se lol, de azt magyarázd el nekem!

Miért ne kattogjak a pénzen?

Mintha azt mondanád ne vegyek levegőt. Amióta az első pénzt verették azóta az emberi élet részese az a pénz. Létezni nem tudunk nélküle ge-ci!

2022. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
15%
úgy értettem gyereket se vállalnék bazeg!
2022. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
14%
Júlika, disznóként picit nagyok az elvárásaid, nem gondolod?
2022. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
16%
Az a kérdés, hogy te mennyire nem vagy bűn ronda. :))
2022. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Miért lennék malac? Az a szép szerintetek aki 50 kiló vasággyal meg nincsen melle??? Akkor meg az a baj, hogy kismellű. Mesgúgom nektek, hogy olyan sovány nő, akinek természetesen nagy a melle NINCS. Na de mindegy, ilyenekkel szóba sem állok... Férfiaknál viszont tényleg gáz a kövérség, mert ott a farok más téma, mint a punci.
2022. szept. 29. 20:37
 18/30 anonim ***** válasza:
80%
Áááá, kedves kérdező. Ne aggódj nem a külsőd miatt van.
2022. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
17%
Írtam privátot, normális ismerkedőst. Remélem, nekem válaszolsz.
2022. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%

"Férfiaknál viszont tényleg gáz a kövérség, mert ott a farok más téma, mint a punci."


Tehát ha egy férfi kövér az gáz, de ha te vagy kövér, akkor az cuki, nőiesen duci. ÉRTEM:D

2022. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!