Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Emberek többsége hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek többsége hány évesen talál először párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Azok akik 23-26 évesen találnak először az későnek számít? Akinek pl 16 évesen lett először azokhoz képest sok boldog pillanatból maradt ki?
2022. szept. 24. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Én 17 évesen voltam először kapcsolatban, pocsék volt. Az utána következőek is. Sok fontos dolgot megtanultam, amiért hálás vagyok. Egyik legjobb barátom 25 évesen találta meg élete első szerelmét, azóta is boldogok. Én 27 évesen találtam meg. Nem számít, ki mikor kezdi.
2022. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25 éves koromra még nem volt hosszan tartó kapcsolatom (bár talán pont most alakulgat), rövid távú az volt már 18 évesen, egykori osztálytársam pedig 17-18 évesen összejött egy másik osztálytársammal, a mai napig együtt vannak, tehát teljesen változó
2022. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14 évesen "randiztam" először. Ezek a tinédzser kori "párkapcsolatok" jobbára néhány hétig tartottak. Igen, volt köztük néhány nagyon boldog vagy éppen izgalmas pillanat, mégis azt gondolom, hogy később, a komolyabb kapcsolataim idején ezeknek már semmi jelentőségük nem volt.

Meggyőződésem, hogy semmiről nem vagy lemaradva.

2022. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem számít, ki mikor kezdi.

Pl 16-20 között az ember sok dolgot megtapasztal, rájön, milyen életre és kapcsolatra vagyik.

Én már nem húztam volna az időmet azzal, hogy össze jövök egy olyan sraccal, akinek fogalma sincs, milyen kapcsolatban lenni, mennyi tudatos munkával jár és mit tervez a jövőjével.

Mivel 30 körül szeretnek szülni, nem akarom, hogy valaki húzza ezzel az időmet.

Van, akit nem zavar a tapasztalatlanság, engem viszont igen.


24N

2022. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Legtöbb fiú 15-20 között talál már barátnőt. Vagy többet is! Amelyik férfi 24-30-35 évesen is szűz, vagy egyetlen akciója amit prostinàl élt meg… azokkal nem oke valami.
2022. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!