Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi létemre nem érdekel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre nem érdekel a szex. Abnormális vagyok?

Figyelt kérdés
29 éves, átlagos külsejű férfi vagyok, jó egzisztenciával, de nagyon nehezen ismerkedem, mert egyszerűen nem izgat a szex és félek hogy ezzel elriasztom a nőket. Olykor-olykor van hozzá kedvem de nagyon ritkán. Emiatt már tönkrement egy hosszabb kapcsolatom, mert 1-2 hetente feküdtünk le a párommal, később havonta. Sokkal jobban élvezem az összebújást, beszélgetést, közös programokat. Mi a baj velem? Lesz olyan nő akit így is érdeklek majd?

2022. szept. 19. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Emberek, ne legyetek már ennyire szánalmasak, főleg nem 52 évesen!


Írjátok ki bátran társkeresőn bio-ba, hogy alacsony a libidótok vagy már az elején közöljétek ezt még írásban. Higgyétek el, SOKKAL TÖBB nő fog örülni neki, mint amennyi emiatt visszautasít.


Nekem már ilyen a testem: [link]


Meg ápolt is vagyok és mégsem kellek a magas libidóm miatt senkinek.


Az összes magas libidóval rendelkező nő már nagyon fiatalon, tizenévesen vagy huszas évei elején olyan hatást kelt a férfiakban, hogy valósággal ragaszkodnak hozzá, bármit megtesznek értük, ezért esélyed sincs ismeretlenül, kívülről közéjük férkőzni. Ilyen nők társkeresőkön sem kötnek ki vagy csak nagyon ritkán és egyből lecsapnak rájuk és utána nem is kerülnek vissza.


Kik maradnak tehát szinglik? A sok olyan nő, aki szexuálisan frusztrált és nem is akar vele szexológushoz menni, mert őt így fogadják el, az alacsony libidójúak, akik mindig elsütik finoman, hogy mennyire sokadlagos számukra a szex és őket azzal lehet őrületbe kergetni, ha a férfinek van pofája szexet akarni, meg hogy összebújni viszont szeretnek de a legtöbb pasinak ilyenkor már merevedése van és szexelni akar és az már fúj!


Tele vannak a társkeresők jobbnál-jobb alacsony libidójú nőkkel.

2022. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó, nekem is ilyen pár kell majd. 24N
2022. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Teqiero85 válasza:
100%

Semmi baj nincs veled.

Jobban szeretsz összebújni , akkor bújj össze.

Olyan társat keress,aki viszont így érez és így gondolja a dolgokat.

2022. szept. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
32%

#13: Miért lett ennyire alap a köztudatban, hogy az összebújás az aszexuális, illetve férfiatlan, romantikus oldal, a szexisten, csődör, maszkulin oldal pedig a hiperszexuális?


Normál, "egészséges" embereknél az összebújás a szex előjátéka. Aszexuálisoknál van az, hogy a bújásra vágynak, de az aktusra már nem, ezzel pedig a szintén bújni szerető partnerüket (akár férfi, akár NŐ) az őrületbe tudják kergetni és nem működik a kapcsolat.


Ne rébuszokban beszéljetek már ismerkedéskor, ha speciális igényetek van, mert csak feleslegesen pazaroljátok a saját időtöket is, meg a másikét is, aki mehetett volna helyettetek mással randizni.


Mintha csak ez a két típus a skála egyik vagy másik végén lenne, az egyik az összebújós fiú, aki megérti, ha a nő soha nem akar szexelni meg fáj a feje, mert ő olyan jófiú, olyan megértő, olyan cuki, meg a maszkulin állat, aki nyíltan beszél, viccelődik a szexualitással, elvárja, hogy a nő mindig nedves legyen vagy szárazon is betolja, imádja a kutyapózt és a durvulást meg teljesen tárgyiasítva beszél a nőkről, hogy "hátulról pakoltam, olyan segge van a csajnak öcsém..." meg "tövig bekapta, mindet lenyelte".

2022. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!