Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 év felett már megcsunyulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év felett már megcsunyulnak az emberek (főleg a nők), így aki ennyi idősen ismerkedik, már más szempontok neki a fontosak?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 16:35
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
83%

Na én is ránéztem az oldalra. Hát nőkből is iszonyat mi van 30 felett, a legtöbb nem véletlenül próbálkozik ilyen oldalakon.

Ilyenkor mindig örülök hogy én nem vagyok ennyire ocsmány, talán még van remény :D , pedig én már közelebb vagyok a 40-hez :)

2022. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Brit tudós felfedezte, hogy az emberek öregszenek.
2022. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

#31!


Melyik oldalra néztél rá?

2022. szept. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
66%

Oké, akkor most írok egy lepontozós választ. 46 évesen jobb nő vagyok, mint huszonévesen voltam. Ja, elkezdett ereszkedni itt-ott a bőröm (bár nem jobban, mint némelyik harmincévesnek), de összességében sokkal nőiesebb és fiatalos a kisugárzásom. Néha rám írnak harmincas ismerős férfiak, randira invitálva :) de hát családom van.


A kérdésre: igen is meg nem is. Negyvenesként sem a sörhasú kancsöcsű pasik az ideáljaink, de némi egzisztenciát és érettséget is elvárunk már.

2022. szept. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Középuliban volt egy karcsú, nagy mellű, szép arcú, értelmes lány, akiért minden srác odáig volt. Eszméletlenül jó csaj volt.

30-as éveim elején rákeresem FB-on és sajnos megtaláltam. Elhízott, alaktalan lett és így már arca egyáltalán nem volt szép.


Ezzel szemben megláttam pár hete egy korombeli (46) nőt az egyik FB csoportban és biztos vagyok benne, hogy bármelyik 30 éves férfit két perc alatt elcsábítaná. És nem egy kivételesen jó kép volt róla, hanem mindegyiken gyönyörű volt.

2022. szept. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Régen azért volt ez is jobb, mert fiatalon rendeződtek párokba az emberek, volt közös múltjuk és a megszokás összetartotta őket, mikor már mindkettőnek ocsmány volt a teste.


Most meg el lehet adni ezerféle kozmetikumot, a plasztikai sebészek is rommá keresik magukat, csak éppen kimondhatatlan tabunak számít, hogy az emberek maximum olyan 10%-a az, aki jó nő/sármos pasi 40 felett is.


És nem meglepő módon ahhoz sem árt ám a pénz. Mert fiatalon koszos építőipari segédmunkásként meg herbálos cigánylányként is lehetsz jó nő, sőt, még túlsúlyos Sirokai Diánaként is (akinek bejön ez a forma).


De idősebb korban már az életmódod erősen rányomja a bélyegét a külsődre, mikor a sejtosztódás csökken, az anyagcsere lassul, a tested elindul a lassú leépülés útján.


Ja, régen mindenki megcsúnyult, a szomszéd is, a közértben is a volt osztálytársak, kortársak.


Most meg nem az fog naponta 8 instaszelfit kirakni magáról meg FB-n postolni, aki okádék lett, hanem az, aki jól néz ki meg filterekkel még az okádék külsejét is elfogadhatóvá tudja varázsolni. Emiatt - meg mert a színészek is mind vonzóak, de ha éppen csúnyát kell játszaniuk is vonzóak vannak sztereotipikus módon elcsúnyítva - folyamatosan azt látod az életben mindenhol, még az utcán az óriásplakátokon is, hogy mindenki vonzó. Emberek tömegei költik a havi gáz és villanyszámla árának többszörösét arra, hogy mindenféle kétes kenceficét kenjenek magukra, rabszolgamunkások által párszáz forintért megvarrt, több tízezer forintos stílusos ruhákat hordjanak és kifizessenek fodrászt, kozmetikust, edzőtermi bérletet, nők még ennél is többet és így menjenek le még a sarki közértbe is.


Emiatt pedig úgy érzed, hogy akkor is csúnya a melletted lévő ember, akit látsz a nap 24 órájában, hogyha amúgy modell-szépségkirálynő és ő is tolja az instaszelfiket. Mert te is ahhoz viszonyítod őt, aki az emlékeidben él, a múltban és a viszonyítási csoport az, amit meg nap mint nap látsz az életben.

2022. szept. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
19. Ha nem is csúnyulnak, de 35 éves kor körül látványosan felgyorsul az öregedés. Én pl. már 33 évesen azt tapasztaltam, hogy valami nem oké és ez ijesztő. Ahogy telik az idő, úgy még durvább és ezen semmilyen ránctalanító nem segít, hiába próbálják ügyes trükkökkel letagadni.
2022. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Honnan veszed ezt a marhaságot kérdező? 35 felett nem törvényszerű hogy megcsúnyul valaki. Aki 35 évesen randa, az fiatalbb korában sem volt szebb. Az igénytelenség, a kapcsolatba való belekényelmesedés, a cigi a pia az növeli a ráncokat és roncsolja a fogakat. Ha mellette még lustadög mozogni és felemelni a dagadt p.csáját akkor tényleg csúnya lesz az ember. Jah és ha emellé még olajos, zsíros fosokat zabált állandóan, kólát, energiaitalt szlopált, az meglátszik egy kor felett.

Szóval az igénytelenség az csúfítja az embert.

2023. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!