Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti járnátok olyan lányal aki nem szexelne veletek?

Figyelt kérdés

Ssok kommentelőnek nem fontos a szex


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


2022. szept. 18. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Iskolába, munkába vagy hova kéne vele járni? 😅
2022. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

Egyertelmeuen nem.

Nem azért nettó 500 a fizum h kifogjak egy prűd kis csajt.

2022. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Olyan lányként aki ilyen pasit keresett 6 évig, sikertelenül: nem, nem járnának
2022. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert én vágynék a szexre. Azt pedig nem szeretném, hogy együtt vagyok valakivel és mással kelljen megélnem a szexuális vágyaim.
2022. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
#2 ennek mi köze a fizetéshez? Senki nem akarna olyan párt, aki nem szexel vele, hacsak nem aszexek.
2022. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
A párkapcsolatok egyik nagyon fontos része a szex. Tehát a válaszom egyértelműen nem. De azért ezt ne úgy értsd, hogy ha az első X randin nem akar szexelni, akkor nincs folytatás. Nyilván úgy értettem, hogy ha neki egyáltalán nem fontos a szex és nem is kívánja.
2022. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
29f vagyok szűz , ha bejönne járnék vele , de csak amíg találok olyat aki szexelne is velem:D
2022. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Vallásos keresztény vagyok ezért csak ilyennel járnék... Majd házasságban csináljuk.
2022. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
Én ilyen nőt vettem feleségül. Mit nyertem?
2022. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Persze erre a kérdésre a nagy többség nemet fog mondani, de ha szoktad itt olvasgatni a kérdéseket, akkor tudod, hogy napi szinten írják le férfiak, hogy házasságban/párkapcsolatban vannak, és x idő óta alig van, vagy egyáltalán nincs szex.

És bizony valaki már 5-15 éve így él.

Az ugyan nem "járás", de sokan egy ilyen házasságban képesek évtizedekig élni. Igaz, ezért jó páran inkább félrelépnek.

Úgyhogy ilyenkor mindenki rávágja, hogy nem, közben meg jó páran vannak ilyen kapcsolatban akár már évek óta.

Persze akinek nem inge ne vegye magára....

2022. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!