Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti kövér férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti kövér férfinek “elment már a Titanic”?

Figyelt kérdés
Nem tud lefogyni. De a átlag súlyú (nem látványosan kövér) nők tetszenek neki.
2022. szept. 6. 14:34
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

19


Shrek 16 ig dolgozik. Nyugi jön ma ő is!


20


Legalább olvasni tudj. 180 centit írtam. Nők 30 felett 2 típusra bonthatók.


1, aki a diplomára meg a pénzre van rá álva és ehhez köt mindent.

2, akik linkek és azt hiszik ők még fiatalok. És a koruk ellenére a 65 kilós Robikára nedvesednek aki 21 éves.

2022. szept. 6. 15:34
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

az olvasasommal nincs gond, csak a memoriammal.

voltam en is 90kg, nem mondom, hogy nem voltam pocakosabb, de semmikepp sem kover.


kicsit tevedsz

30 felett 2fele no van aki meg szobajohet: akinek mar van gyereke es nem dugja meg a ferje, ezert barki megdughatja

meg akinek nincs es barki megdughatja, aki gyereket csinal neki


pont nem erdekli egyiket sem a diploma, csak a szep beszed meg némi egisztencia + az, hogy megdugjak oket.


akik a 21 eves robikakra nedvesednek annal te nem rugsz labdaba, kar is nezegetni oket.


Holgyeim: termeszetesen a fenti leiras inkabb csak amolyan görbe tükör, nem kell szo szerint erteni.

2022. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

22


95 kg vagyok. Nem 90. Nem vagyok szétfolyva de azért hívom magamat kövérnek mert mások szerint férfi 70 kg felett túlsúlyos. Erezheted te magad jól 85 kgnál ha mások véleménye szerint az sok és takarodj. Érted már ?


Kisgyerekes anyukáktól nem akarok semmit! Ha legtöbb a nagy alfa vadászaton lett fel csinálva és most kellene neki egy szamár aki segít neki anyagilag felnevelni a hibáját. Miért nem 30 évesen vállalt gyereket és megfontoltan egy komoly kapcsolatban /házasságban? Akit a 20 as évei elején megdugtak egy büki hevében az viselje a következményeit. Ne más normális dolgozó férfitől várja a segítséget.

2022. szept. 6. 15:52
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

"masok szerint"

kit erdekelnek masok? az erdekeljen, amit te gondolsz magadrol, nagyon maximum amit a csajod gondol rolad.


latok en olyan mackokat nadszal csajok mellett, hogy nem tudom osszerakni a kepet, de megis egyutt vannak.


neked a belso enkepeddel van leginkabb baj, nem a kulsoddel. trust me.

de a jo hir, hogy mindketton lehet dolgozni, akar parhuzamosan is.

2022. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 lehettem, amikor nagyon lefogytam. Nem értem, miért ne tudna lefogyni, max. akkor, ha akaratgyenge. Ha nem akarod megúszni a vele járó munkát (diéta, edzőterem vagy más rendszeres mozgás), akkor le tudsz fogyni. Azért egy 45 éves korig még simán egy jó erőben lévő emberről beszélünk, de én akkor fogom a fejem, amikor a 65 éves anyám a korára fogja a zabálást.
2022. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Addig jó, papa, amíg a Titanic elmegy, és nem vagy az utasa! :D De egy kényelmes, elhagyatott csatacirkáló mindig akad abban a bizonyos kikötőben. :))) Fel a fejjel! Fogsz találni olyat, akivel lehet és érdemes. :)))
2022. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
A Titanic már elment, de bálna még jöhet…
2022. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

:D


A háttértörténet miatt a Titanicot azért írtam mert a gyakorin sokat hallani hogy “neked már elment a hajó “, “lefőtt a kávé neked lúzer” stb jókívánságokat! Ez ihlette a kérdésem.

2022. szept. 6. 17:29
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 170/103 aki a pizzás csajt zaklatta megismertem az írásából🤣
2022. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

29


Nem ő vagyok. De érdekes mert már máskor is kevertek vele. Nekem minden szempontból jobbak a tulajdonságaim!

2022. szept. 6. 17:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!