Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges hogy annyira jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy annyira jól nézek ki férfi létemre hogy nem mernek a nők velem kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Több nő is mondta hogy tetszem neki, csak fél attól hogy nem kellek neki csak egy pár numerára. Félnek a csalódástól. Lehetséges ez?

Mielőtt savaztok, független, házzal és keresettel rendelkező helyesnek mondott vagyok.

25 F


2022. szept. 6. 04:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Onbizalom hiány...
2022. szept. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen hihető,amit mondtak.

Volt randim egyszer egy sráccal,nagyon helyes volt,szépen öltözött,sőt még udvarias is :) Mégis azt mondtam neki,hogy egy percig nem lennék nyugodt ,hogy nem hódítja-e el más.

Nem is lett semmi,csak egy beszélgetés. De láttam,hogy ez megviselte, viszont a saját érzéseimet, megérzéseimet figyelembe vettem mindig.

A ház,lakás pedig csak annak számít,aki érdekből lenne veled - na ebből van bőven, itt neked kell vigyázni !

2022. szept. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Létezhet ez a jelenség, mert olvastam róla Zsédenyi Csaba: Kulcs a nőkhöz című könyvében. Illetve, én is tapasztaltam egyszer, feltételezve, hogy a nő igazat mondott.


Kevés bosszantóbb dolog van annál, amikor az a "baj", hogy túl jól nézek ki. Ráadásul még csak meg sem próbálja ezt a "gondot" megoldani, hanem már eldöntötte, hogy nem.


A legjobb amit tehet az ember az, hogy amint ez kiderül, feláll, elkészön, és elhagyja a randi helyszínét. Utána tilta, és törli a lányt mindenhonnan. Ilyen irreális emberekkel nem kell foglalkozni. Keressen az ember egy magabiztos, értelmes nőt.

2022. szept. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Pontosabban:


*elköszön

*tiltja

2022. szept. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Az emberek félnek a csalódást pl, de ennek semmi köze a külsőhöz. Ha szó szerint az egyik azt mondta, hogy “túl jól nézel ki ahhoz, hogy megbízzak benned, mert ilyen külsővel tuti megcsalsz” az elég életszerűtlen.

Egyszerűen csak bizalmatlanok az emberek, ennek semmi köze a kulsodhoz.


24N

2022. szept. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem egy nő mondta, kb 5 egymás után és nem ismerik egymást. Szóval, vannak olyan nők is akik jól, túl jól néznek ki és akarnak egy kapcsolatot de félnek velük kapcsolatba lépni a férfiak. Ebben a cipőben vagyok én is csak férfiként.
2022. szept. 6. 06:29
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is volt hogy egy alfa féle kezdett udvarolni. Én meg elhajtottam. Es elkezdett küzdeni.

Hát rengeteget kellett csak azért is már bizonyítania, hogy én csupán szóba álljak vele.

Én nem akartam vele lenni, semmit, de nem adta fel.

Amolyan macskaegér harccal kezdtük:)

2022. szept. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha ennyire jól nézel ki, akkor miért nem te kezdemenyezel? Meg amúgy is, férfi vagy, azért ha kapsz jelet, mégiscsak neked illene lepned először.

Ha semmi jelet nem kapsz, akkor meg nem, nem vagy olyan jóképű, mint gondolod.

2022. szept. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8!

Kezdeményezek minden olyan nőnél aki jelet ad, de a tetszésen kívül mikor beszélgetünk mindenki azt mondja hogy nem mer kezdeni kapcsolatot velem. Hihetetlen de ez van.

2022. szept. 6. 06:55
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

De és miért gondolod, hogy ez a kulsod miatt van? Meg mindig nem értem 🤣

Nem azt mondtak, hogy túl jól néznek ki hozzájuk, hanem bizalmatlanok. De mondom megint, a kettőnek nincs köze egymáshoz :D

2022. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!