Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 6 cm különbség az mekkora?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 cm különbség az mekkora?

Figyelt kérdés

Tudom, buta kérdés, de nem jó a szemmértekem :D

Anno találkoztam egy lánnyal, és már nem emlékszem milyen magas volt pontosan, de az én alig több mint 170 cm-m mellett hatalmas volt, emiatt egyikünk se érezte magát igazán kényelmesen.

Ha kb 5-6 cm a különbség a lány javára, az még gondolom nem olyan feltűnő, ugye? (persze így nem igazán festene jól, ha magassarkút venne fel, de ahogy a kiszemelt lányt nézem a képei alapján, nem is akarna ilyet hordani)



2022. szept. 2. 19:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

"és már nem emlékszem milyen magas volt pontosan, de az én alig több mint 170 cm-m mellett hatalmas volt,"


Szemmértékre, úgy, hogy nem is emlékszel, elég nehéz megmondani. A trauma miatt biztos kiesnek a részletek... Simán lehet 180 plusz is.


A magassarkúról meg különbségekről annyit, hogy akit érdekel, hogy magasabb legyél nála, az nem fog leállni veled úgy sem, hogy 1 cm-el magasabb nálad... akit meg nem érdekel ez a kérdés, az meg a 15 centi különbség se érdekel.

2022. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Én 180 cm magas lány vagyok és egyszer ismerkedtem egy 6-7 centivel alacsonyabb fiúval, de elég kellemetlen volt a magasság különbség. Nálam ami még okés kategória, az a 2-3 centivel alacsonyabb pasik
2022. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Én 172-173 vagyok cipőben 175, a volt barátnőm pedig 178 körül volt alapból is. Ha egymás mellett álltok észre lehet venni, de nem látványos, magassarkuban nyilván látszik. Szerettem vele lenni, olyan volt mint egy modell, elég jó volt csak sétálni is vele. Egy dolog amit ajánlok, hogy a teremben tedd oda magad keményen, mert ha van rajtad izom az jól kompenzálja a magassagkulonbseget ha a lány amúgy vékony és nőies. Edzeni meg amúgy is fontos. Hajrá.
2022. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%

Végy egy kártyalapot. A rövidebb oldala 6 cm.

Szívesen.

2022. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
A nők többsége olyan pasival ismerkedik aki legalább +20 centivel magasabb.
2022. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"ahogy a kiszemelt lányt nézem a képei alapján"

Találkozzatok személyesen, és akkor kiderül, hogy ki mekkora, tetszetek-e egymásnal, érdeklitek-e egymást, és hogy egyáltalán számít-e a magasság(különbség).

2022. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!