Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekes, ezért vannak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes, ezért vannak ezek a nők egyedül?

Figyelt kérdés

Nem szoktam társkeresőkkel bohóckodni! De most rà néztem a Facebook saját ilyen szolgáltatására. Amire figyelmes lettem hogy nagyon sok a 28-36 közötti vékony és teljesen dugható kategória nő. Mindegyik jó kislány nem dohányzik, nem iszik, nem fingik. Akkor miért is vannak egyedül ilyen sokan? Aztán olvasni hogy mester diploma… Prolik kíméljenek… ☝️😅


Gondolom a külső és anyagi elvárásaik is magasak! Azért nem jön a herceg mert nincs ennyi mint ahány amúgy csinos nő ezt várja!


2022. szept. 1. 16:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%

10-es hagyd csak! Ő a DK-s liberál baloldali értelmiségi, lmbtq-blm-antifa-pride-külföldönmindenésmindenkijobb nő. A külföldi férfiak az intelligencia, a sárm, és az egzisztencia istenei. Anglia, németorszá, franciaorság, olaszország kalifátusaiból fog választani feketebőrű istenséget, mert hát már a fehér férfiak is égők, mert hogy azok rasszisták meg bunkók. Ha már egyoldalúsítottad a dolgokat én is azt teszem!


Válasz magadnak egy szimpatikus fiatalembert:


https://www.youtube.com/watch?v=e3Svibnhp-s

2022. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

"és teljesen dugható kategória nő."


Talán nem a magas igények miatt, hanem rengeteg az ilyen proli.

2022. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem fingik🤣🤣🤣 mindenki fingik!
2022. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

Ja, inkább vannak egyedül, mint olyannal, aki így fogalmaz pl mint a kérdező. Tök igazuk van. Nyilván ez nem a diplomán múlik, de mindenki próbálja valahogy szűrni a tahókat.

Egyedül lenni nem rossz. Egy suttyóval kapcsolatban lenni rossz. Ezt már a nők régóta felismerték.

2022. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Túl sok a jó nő, és túl sok az igénytelen pali.
2022. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom a külső és anyagi elvárásaik is magasak! "


SOkaknak igen nehéz azt is megugrani, hogy ne legyenek tahó prolik.

2022. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!