Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekes, ezért vannak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes, ezért vannak ezek a nők egyedül?

Figyelt kérdés

Nem szoktam társkeresőkkel bohóckodni! De most rà néztem a Facebook saját ilyen szolgáltatására. Amire figyelmes lettem hogy nagyon sok a 28-36 közötti vékony és teljesen dugható kategória nő. Mindegyik jó kislány nem dohányzik, nem iszik, nem fingik. Akkor miért is vannak egyedül ilyen sokan? Aztán olvasni hogy mester diploma… Prolik kíméljenek… ☝️😅


Gondolom a külső és anyagi elvárásaik is magasak! Azért nem jön a herceg mert nincs ennyi mint ahány amúgy csinos nő ezt várja!


2022. szept. 1. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen kamu botok 🤣
2022. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen az is lehetséges.
2022. szept. 1. 17:05
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Undorító ez a “dugható” kifejezés..
2022. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3


Sajnálom ha felkavart. Úgy is fogalmazhattam volna hogy az olyan hölgyek akik szexuális vágyat váltanak ki a képeik alapján.

2022. szept. 1. 17:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én Facebook társkeresőn eddig csak öreg, kövér vagy sok gyerekes (vagy ezek bármely kombinációja) nőket láttam, de biztos én élek rossz helyen.
2022. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Látom, betalált a fideszes propaganda.

Te most mire akarsz kilyukadni? Arra, hogy srácok, irány az egyetem, ott teremnek a "dugható" nők! Ideje felfejlődni!

Vagy arra, hogy ideje, hogy a nők bebutuljanak, és sülyedjenek le a te szintedre?

Ne aggódj, ha belföldön nem talál megfelelő herceget, külföldön majd fog!

2022. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes dolog ez a társkereső. A legtöbb lány ismerősöm nem komoly kapcsolat céljából van fent a társkeresőkön. Sőt. Azt mondták csak röhögnek a sok palin akik küldik a farkas képeket, ostoba csajozós szövegeket meg ilyenek. Régebben sokat társkeresőztem. Voltak is rajta sikereim. Viszont mára már teljesen kiábrándultam abból, hogy a neten keressek párt magamnak. Meg úgy mindenhol.
2022. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Fel nem kavart, mert már megszoktam ezeket a primitív megszólalásokat, szimplán csak undorító.


Egyébként, lehet hogy épp szakítottak valakivel nemrég, azért is vannak egyedül…

2022. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

5


Ebben nincs valami algoritmus vagy rendszer ami alapján dolgozik? Én viszonylag jól nézek ki, és lehet hozzàm mérten ajánlja a nőket.


Lehet ott az a baj hogy nem vagy fiatal és vékony , így a nők közül hasonlót ajánl.

2022. szept. 1. 17:14
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
#6 Te milyen fideszes propagandáról beszélsz :D? Ennyire azért nem kellene a politika megszállottjának lenni. Valszeg a kérdező elégszer hallotta már a " ha nekem diplomám van akkor elvárom, hogy a férfinak is legyen" szöveget a nők szájából. Semmi olyanra nem utalt, hogy a nők ne szerezzenek diplomát. Egyébként milyen szintről beszélsz? Az ilyentől falra tudnék mászni :D. Szerinted egy diplomás magasabb szinte van mint egy nem diplomás?
2022. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!