Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam lentebb? Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam lentebb? Eddig csak helyes pasikkal jártam és akiknek megvan mindene. De nem találok, csak olyanokat, akik kopaszodnak rondák stb.

Figyelt kérdés

Alig találok csupán olyat is, aki nem szexre hajt, normalis hű rendes stb.

De vannak.

Es ott bukik el mindig, hogy kb bottal sem tudnék hozzájuk érni :(


Most is irogat vki, minden jó lenne, de a fél fején nincs haja..

Másik alulművelt..

És igy tovább


Miért ilyen bűnrondák a férfiak 35 körül?



#külső #felnőtt férfiak
2022. aug. 29. 16:55
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Barmit amit rám írnak az az ők belső frusztrácioikbol van csak. Egy anonym idegen vagyok akit még senkinnem látott, ha nem tünne fel. Es neki állnak kritizálni:D
2022. aug. 30. 10:20
 42/51 anonim ***** válasza:

43


Mert szánalmasan bunkón írsz másokról :) Vagy olyan közegben neveltek, ahol a hülyeségednek nincsenek következményei trollocska? Itt vannak, lesznek :)

2022. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Hopp mégis a kérdező hozzászólásait törlik, tudjuk mindenki hü lye csak te vagy helikopter
2022. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Nah dióhéjban:

Annyit irtam magamrol nagyvonalakban hogy van hajam nem vagyok alulmüvelt és 27n, es nem szeretem a kopaszodókat és alulművelteket.


Erre mint a lavina megy a hőbörgés hogy mit képzelek én. Aztán le.is mennek alpáriba egyesek. Vagy ki is fordulnak magukból kitérnek a hitükből is.


És akkor ujabb belso frusztraciot rám vetítenek ki hogy én irok itt bunkón másokról?? Ez már megint belső kivetítés rám.

2022. aug. 30. 10:26
 45/51 A kérdező kommentje:
Nekem nem töröltek hozzászólásom.
2022. aug. 30. 10:26
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
Idejössz és olyanokat mondasz, hogy így szar pasik meg úgy szar pasik, persze, hogy bunkó megjegyzéseket fogsz kapni. Mert te magad is negatív, lehúzó, savanyú stílusban fogalmazol és mindenkinél okosabbnak képzeled magad. Így ne várd, hogy egy férfi felfigyeljen rád. FŐleg olyan, aki neked is tetszik.
2022. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Akk masold be.
2022. aug. 30. 10:34
 48/51 A kérdező kommentje:
Nem a felfigyeléssel van a gondom amugy. Hanem nem latom hol vannak akik tetszenek. Ha van olyan (ahogy korabban is volt)akkor már van remény.
2022. aug. 30. 10:35
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

34. Engem nem érdekel a te találati listád, csak megkérdeztem, hogy milyen korosztályban keresel. Elég lett volna egy számot odaírni. Nem szeretem az ilyen körülményeskedő nőket.


"Alig találok csupán olyat is, aki nem szexre hajt, normalis hű rendes stb."

Persze, hogy nem, aranyvirág, mert az ebben a korban lévő NORMÁLIS férfiak már régen családoznak, akik pedig elváltak/szinglik stb. azok vagy traumatizáltak, vagy csak szexet keresnek. Ezen miért csodálkozol? 40-50 éves kort a legtöbb ember már későnek tartja arra, hogy társkeresőzzön meg családot tervezzen. A normális férfiak többségét (nőket is..) lenyúlják még a 20-as éveikben.

2022. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

48


Egyrészt bunkó vagy. Tudod miért? Elmagyarázom, mert látom, neked ez kihívás, pedig azt hiszed értelmes vagy...tehát csak hiszed, maradjunk ennyiben.

Oké, hogy nem szereted azt aki kopasz vagy kevés a haja. De ezt úgy is leírhatod, hogy az ilyen típusú férfiak nem tetszenek, nem kell hozzá körítés. Így érthető? Nem hinném, de azért tettem egy próbát.

Én sem szóllak le, mert olyan a melled amilyen.

2022. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!