Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztam egy nővel, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy nővel, akinek kb. 8 éve udvaroltam. Közölte, hogy nem vagyok az esete, ezt elfogadtam. Tegnap ittunk egy kávét, és beszélgettünk. Szeretné ha lenne köztünk valami. Mi változhatott meg?

Figyelt kérdés
Én külsőre nem sokat változtam, sportoltam, de van felette zsír. Akkor is volt, most is van. Mivel van komoly barátnőm, ezért nem szeretnék belemenni más kapcsolatba, ezért udvariasan nemet mondtam. Azóta meg én vagyok a bunkó, mert Ő meghízott, és biztos azért nem akarok vele lenni. Meghízott ez igaz, de elsődlegesen állandó barátnő miatt mondtam nemet. Ha nem lenne, neki amúgy sem kellettem, akkor most miért?

2022. aug. 18. 14:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én 40 feletti, a hölgy 35 feletti. 8 évvel fiatalabb. Igen, volt jó néhány párkapcsolatom.
2022. aug. 18. 15:52
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha csak sztárokat nézünk ugyanabban a korban, akkor is változott az ízlésem 8 év alatt.
2022. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nincs ló jó a szamár is eset áll fent.
2022. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Meghízott a nő, mostmár jó lennèk neki akire anyagilag ki lehet használni.


Jól tetted hogy elutasitottad

2022. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!