Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztam egy nővel, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy nővel, akinek kb. 8 éve udvaroltam. Közölte, hogy nem vagyok az esete, ezt elfogadtam. Tegnap ittunk egy kávét, és beszélgettünk. Szeretné ha lenne köztünk valami. Mi változhatott meg?

Figyelt kérdés
Én külsőre nem sokat változtam, sportoltam, de van felette zsír. Akkor is volt, most is van. Mivel van komoly barátnőm, ezért nem szeretnék belemenni más kapcsolatba, ezért udvariasan nemet mondtam. Azóta meg én vagyok a bunkó, mert Ő meghízott, és biztos azért nem akarok vele lenni. Meghízott ez igaz, de elsődlegesen állandó barátnő miatt mondtam nemet. Ha nem lenne, neki amúgy sem kellettem, akkor most miért?

2022. aug. 18. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ló
2022. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk eleve nem értem, minek kávézgatsz olyannal akinek "udvaroltál", miközben komoly kapcsolatban vagy.
2022. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell magyarázkodnod. Anno kikosarazott, gondolom akkor Te se hisztiztél. És ha nem tetszene már mert hízott? Az a bűnöd??

Amúgy meg köszönöd a lehetőséget, de kapcsolatban élsz.

2022. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Eltelt 8 év, kb. minden. Neki meg van baj a toronyban, ha egy elutasítást így magára vesz.
2022. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egy kávéról beszélünk. Elutasítás után kötelező haragudni a másikra? Elfogadtam, és ennyi. Régebbi barátnőmékkel nyaralunk is a mostani párommal. Az őszinteség a legegyszerűbb szerintem.
2022. aug. 18. 14:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát megöregedett, elhízott, már nem olyan válogatós.
2022. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

az 8 éve volt, azóta sok minden változik

sokkal határozottabban kellett volna elutasítanod; "Ne haragúdj, 2 éve komoly kapcsolatom van." Ennyi, nincs miről beszélni. Besértődik? Kit érdekel?

2022. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
8 év alatt rengeteg dolog változik.
2022. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyjából ez volt. Udvarias voltam, de egyértelmű.
2022. aug. 18. 15:08
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Sok férfi akkor kell a nőknek, amikor már gyereket kéne vállalnia abban a korban van, ilyenkor egy átlagos, csendes jófiút választanak, 30-35 évesen. Sok ilyen nő 15-20 évesen rá se nézne az ilyen férfiakra, de még 25 évesen is elfordítják a fejüket az ilyen pasiktól. Sajnos ilyen korban már nem férfit keresnek akit szerethetnek, hanem apapótlékot, vagy pótapát. Ezek már nem őszinte szerelmek, hanem érdek.



Kiélte magát sok rosszfiúval volt, most kell végre egy jófiú akivel családot tud vállalni, össze tud költözni, nem lopja meg, nem veri meg. Persze még a macsó rosszfiúkra gondolnak, az ágyban, meg együttélés közben. Eljött a biológia óra ideje, akit eddig unalmas jófiúnak tartottak, most apának ilyet választanak, mert nem akarják ,hogy egy rosszfiútól legyen gyerekük.



Hány évesek vagytok? Volt már párkapcsolatod?

2022. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!