Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy operátor csak operátorral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy operátor csak operátorral jöhet össze irodistáról már nem is álmodhat?

Figyelt kérdés
40f :(
2022. aug. 11. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam irodában, és meglep a kérdés. Olyan, mintha irodában csak okos és gazdag emberek dolgoznának. :D Csórók voltunk, és többen tök bunkók tudtak lenni. A társaaság fele meg horoszkópokban hitt, és semmi másról nem lehetett velük beszélni, csak hogy mi hány kalória (férfiakat is beleértve).
2022. aug. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%
Az operátor dologhoz nem tudok hozzászólni.
2022. aug. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
40%
Irodában dolgozom, nem vagyok csóró, diplomám van, hiszek a horoszkópban, megnézem a kalóriákat, nem választanék operátort. Na és? Nekem így tetszik.
2022. aug. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem azt mondtam, hogy megnézi a kalóriát, hanem hogy reggeltől estig erről beszéltek.


A horoszkópra inkább nem mondok semmit.

2022. aug. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
74%

73, És miért kevesebb aki nem tudott lediplomázni? Nem mindenki ostoba ám, aki termelésben dolgozik. Sőt. Nem mindenkinek voltak lehetőségei. És de igen, brutális háttér kell egy diplomához. Az államihoz is, mert ott is kell enni inni stb. Azt ki fizeti? A Jézuska? Szóval hagyjuk ezt a saját erőből diploma. Igenis, ha nincs gazdag apuci meg anyuci, a legtöbb gyerek cseszheti, akármilyen okos. Őszintén, ha valaki ez alapján dönt, ne csodálkozzon , hogy szart sem ér a házassága, mert egy embert nem a pénze fogja értékessé tenni, akármilyen közhelynek is hangzik. Mert rohadt sokra mész ha a párod egy beképzelt csicska, és tojik rád, de elvisz a Bahamákra....

Nem mellesleg, egy gyári dolgozó többet keres mint egy irodai, a pótlékok miatt is pl.

2022. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, mondasz jókat, de akkora böszmeségeket is, hogy élmény olvasni :D gazdag apuci meg anyuci? Miért is? Az egyetemi kollégium nem drága, plusz otthon is enni kell valamit, tehát az nem változik, szóval aki azt mondja, hogy az egyetemet csak jó anyagi háttérrel lehet elvégezni az egy cseppet sem ért hozzá. Ezenkívül egy gyári munkás jobban keres? Hogyne, ha azt nézzük, hogy én 2 órát dolgozok, ő meg 6-ot :D úgy esetleg. Abban viszont nagyon igazad van, hogy nem mindenkinek való a diplomás munkakör, ahogy a szakmunkás sem való mindenkinek ( nem gyári betanított munka, mert azt egy ló vagy delfin is megtudja csinálni), van olyan diplomás ismerősöm, aki pl. akármit csinálna nem lenne jó autószerelő, szóval ezért sincs semmi értelme összehasonlítani a szakmunkás és a diplomás munkát, mert más kompetenciákat igényelnek.
2022. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
75%

75

Hát, egyrészt nekem NAGYON keveset tudtak adni a szüleim anyagilag, mert nagyon nem kerestek jól, én suli mellett dolgoztam, és magam fizettem a koleszt/kaját/amit kellett. Senki nem tolta a seggem alá! Vagyis nem, nem kell brutális háttért. Nem keresek jól, (netto 532) és ebben nincs benne a túlóra, vsgy az esetleges ünnepnapi pótlék, de egy sori dolgozonál jobban keresek, ez biztos! Nem gondolom, hogy minden termelesben dolgozó, ostoba lenne, de azt igen, hogy a kapcsolat nem müködne! Nem működne az eltérő anyagi lehetőségek miatt, nem működne az eltérő időbeosztás miatt sem. Valamint, (részemről) amiatt sem, mert jobb szeretem a sikeres férfi tipust, akire fel tudok nézni. 🤷‍♀️

2022. aug. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
23%

kedves 76, 77!


Brutálisan képmutató bagázs vagytok.

Azt gondoljátok minden gyár abból áll, hogy valaki két kábelt össze köt, és kész? Rettenetesen beszűkült világban élhettek, és ez mutatja is a tájékozottságotokat. Ezért is mondják, hogy az intelligenciát nem a "papír" adja. Nem mindegy, hogy valaki a szerzett tudást próbálja hasznosítani, és nem mindegy, hogy valaki papír nélkül is alkalmas az életre.


És de, ahol én (Bocsánat érte) dolgozom, egy gyár, és az operátorok konkrétan jobban keresnek mint én az irodán. (Ők nettó 450-et megkapják, én picivel kevesebbet)


Attól egy férfi sem lesz sikeres mert diplomája van. Én mondjuk pont letojom, hogy sikeres-e a párom vagy sem. Én jobban szeretem a normális férfit, akinek én vagyok az első, és nem a karrier. Mert cseszhetem a karrierjét, ha soha nincs otthon, és 0-24-ben a céges telefont nyomkodja.

2022. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
80%

"Attól egy férfi sem lesz sikeres mert diplomája van."

● Egyet értek! Nem is diplomás a férjem!


"Én jobban szeretem a normális férfit, akinek én vagyok az első, és nem a karrier. Mert cseszhetem a karrierjét, ha soha nincs otthon, és 0-24-ben a céges telefont nyomkodja"

● Szintén egyetértek! De tudod...a férjem mindig azt mondja, hogy; ha 8 -16:30ig nem tudod megteremteni az elethez szüksegrs anyagi javakat. (Ház fenntartas, autok fentartasa, stb. akkor ott változtatni kell valamit!


Nem, nem gondolom, viszont azt tudom, hogy egy betanitott munkas jo esetben netto 250et kap. Ilyen férfi nem kéne, (neked sem) hiszen, sose lenne otthon a 3 műszak miatt. (Neg még mellé szarul is keres)

Ne álszenteskejdünk!

2022. aug. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
100%

"Egyet értek! "


És mi az az egy, amit értesz?


*Egyetértek. Legalább, amikor értelemzavaró, akkor tudjuk már, az egybe- és különírást.

2022. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!