Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy operátor csak operátorral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy operátor csak operátorral jöhet össze irodistáról már nem is álmodhat?

Figyelt kérdés
40f :(
2022. aug. 11. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
17%
operátor, kéne egy kijárat
2022. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
100%
Téged azért "le se köpnek" mert ha ott is ilyen vagy akkor mit vársz? Még az operátor is lenéz, de nem a munkád miatt (bár kitudja milyen munkaerő vagy)...
2022. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a tested lehet, hogy 40 éves, lelkileg és szellemileg viszont megrekedtél egy nem túl értelmes 12 éves gyerek szintjén. Ennek fényében nincs semmi meglepő abban, hogy

1, nem vitted semmire, nyomorogsz,

2, egyáltalán nem tudod elképzelni (mondhatni nem fér a fejedbe), hogy valaki külső segítség nélkül, önerőből anyagilag és egzisztenciálisan felemelkedik, kitör abból a nyomorból, amibe te bele vagy ragadva.

2022. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
100%

63

De szerintem még ennél is rosszabb, hogy kvázi lenézi azt az állapotot, amelyben a szülők nem szarnak a saját gyerekük fejére... Mintha bárki rosszabb ember lenne attól, hogy a szülei nem a kérdezőhöz hasonló, "Ha nekem rossz volt, neked is legyen rossz" selejtek.

2022. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Itt mifelénk az operátor is haza viszi a 320 nettót. :D
2022. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
42%
Nem mellesleg, nem a kérdezőt védve, de néhány nő elég undorítóan fogalmaz. De magas lóról lehet nagyot esni :D (Mondom úgy, hogy nő vagyok)....
2022. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, amúgy miért degradálod le az operátorokat? Nem mind ostoba. A legtöbb irodistának is maximum technikus végzettsége van :D Ritka akinek felsőfokú végzettsége van. Illetve a papír nem minden, attól még lehet valaki végtelenül ostoba :D
2022. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
100%

"aztán hova akarsz te utazgatni nem jó otthon? mi még gondoskodjak is rólad ki vagy te az angol királynő?"


Mucuka! Itt max. mi gondoskodnánk rólad, nem te rólunk :D

De ezt nyilván nem fogjuk megtenni.

2022. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
84%

"Nem mellesleg, nem a kérdezőt védve, de néhány nő elég undorítóan fogalmaz. "


És ő hogy fogalmaz? Süt belőle a lenézés, csak nem értem, miért akarja akkor azokat a nőket.

Mellesleg mindenkinek rég tele már a töke vele. Naponta megkérdezi.

2022. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
81%

"Amit irtam fentebb is :) anyagi biztonsag, nyaralasok, utazas, ruhak, meg tudod ami a ferfiak kotelessege, egyszóval hogy gondoskodjanak rolam :)"


Ezt úgy hallottam, hogy egy olyan férfi kell neki, aki mellett gyerek maradhat. Aki mellett gondtalan életet élhet, mert apuci mindig kéznél van és gondoskodik róla. A gondtalan gyermeki élet vágya. Nincs erőfeszítés, nincs szenvedés, nincs lemondás, nincs felelősség.


Mondanom se kell, hogy itt a hangsúly a gondoskodáson van. Az én vágyaim legyenek kielégítve, a többi nem számít. Ilyenkor van az, hogy a nálánál jóval idősebb, rondább, pocakosabb "apu" bejön a képbe.


[link]

[link]



Most képzeljük el, hogy ugyanez az "apu" operátorként dolgozik. (no comment)


Ha nem a társam a fontos, akkor nem szeretem, csak eszközként használom. Arra használom, hogy kielégítse a vágyaimat.

2022. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!