Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon szerintetek sok PUA mester van akik úgymond megkeserítik a nők életét, mert folyton kihasználják és megfektetik őket?

Figyelt kérdés
Ti is gyakran estek PUA mesterek áldozatául úgymond?

2022. aug. 9. 13:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
10. Szabó P. miről beszél amúgy? Én szoktam nézni videóit, de ott szakemberekkel beszélget.
2022. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
10. Amúgy egyszerűbb is van a PUA nal, elmész 1 random fesztiválra, minden részeg csajtól megkérdezed hogy akar e dugni és 1 biztos lesz xdd
2022. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

"Egy ember volt az, aki hiteles volt, mert ő 13 éves kora óta lányokkal volt együtt. Tehát ő ismerte a női gondolkodást."


Ennyi erővel minden 2. borsodi "fiatal" PUA mester. :D

2022. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

#13


Csakhogy abban az időben, amikor az általam említett ember volt 13 éves, még más világ volt. Például akkor még az orális szex sem volt divat, akkor nem volt alap a lánytól, hogy azt elvárják, mint manapság. Ez azért elég nagy különbség.


Arról nem is beszélve, hogy nem mindegy, ki milyen nőkkel van együtt. Szerintem az nem PUA, aki leadja az igényeit, és olyan nőkkel van együtt, akivel éppen összejön neki. Hiába fektet meg valaki 18 éves kora előtt 5 csajt, ha azok nem is jönnek be neki igazán, csak éppen azokkal jött össze.


Az a PUA, akinek olyan női vannak, akik bejönnek neki, és azok mindent meglesznek érte.

2022. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
*megtesznek érte
2022. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja sok a puha mester ezért kell full kontaktot csinálni xd
2022. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14. Csak nem Casanováról van szó, abból kiindulva, hogy "más világ" volt?


Azt, hogy ki milyen nőkkel volt együtt, elég nehéz ellenőrizni, kamuzni bármit lehet, a gyertyát meg általában nem tartja egy harmadik fél szex közben.

2022. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17


Egyetértek. De én csak arról beszéltem, hogy szerintem(!) attól önmagában nem lesz PUA valaki, mert nőkkel fekszik le.

2022. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!