Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legfőbb oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfőbb oka annak, hogy pozitívabb fogadtatásban részesül szemtől-szemben való kezdeményezésem, az interneteshez képest?

Figyelt kérdés

Sokkal több pozitív visszajelzés ér élőben, sokkal több érdeklődést kapok vissza nőktől arányaiban.

Ugyanolyan vonzó nők jobban reagálnak élőben mint interneten. De arra is volt már példa többször, hogy ugyanaz a nő, akire írtam és ignorált, élőben pozitívan jelzett vissza, illetve fordítva is: személyesen pozitív volt a reakciója, utána írásban nem foglalkozott velem.


Miért? Melyik lehet ennek a leggyakoribb oka?



2022. júl. 26. 09:25
A kérdező szavazást indított:
Ugyanaz a véleménye rólam, csak kedvesebb élőben, nem akar megbántani, interneten nincs kényszer erre, könnyen megszabadulhat tőlem
Jobban értékeli azt, hogy élőben elég tökös volt az ember ahhoz, hogy kezdeményezzen, mert interneten könnyű ráírni a másikra. Ezért jobb a véleménye.
Egyszerűen élőben szemtől szemben való kommunikáció során nagyobb benyomást lehet kelteni a másik emberben, aki megadja a figyelmet. Több, mint betűk.
8 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egyszerűen az internetes kommunikáció túl személytelen. Azt írsz neki, amit csak akarsz. Át tudod gondolni azt, amit leírsz.

Élőben viszont egyből kell reagálni, így sokkal őszintébb lesz a megnyilvánulás is.

2022. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kisugárzás
2022. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen választottam a második és a harmadik lehetőség közt, de végül a harmadik lett.


Egy chatüzenet elég személytelen és sokszor mesterkélt hatást kelt; a netes beszélgetés döcögős, hiányoznak belőle a nonverbális kommunikáció elemei, amiket - valljuk be - néhány emoji nem helyettesít.


Ha magamból indulok ki, élőben sokkal színesebben ismerkedek férfiakkal. Sokkal rövidebb idő alatt megismered a másik embert, organikus, dinamikus a kommunikáció, százszor több inger ér, mint egy chatelés alatt. Ezért javaslom mindig az itteni férfiaknak, hogy Élőben ismerkedni! Élőben ismerkedni! Élőben ismerkedni!

2022. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 élőben ismerkedni

Akinek tényleg nincs a jelenlegi környezetében egy társaság, akivel be tudna ülni ide-oda vagy szórakozni annak aztán tényleg korlátozottak a lehetőségei. Sőt inkább esélytelen. Ha nem egy jóképű úriember az illető a kis szürke életével nem fog meg senkit.

2022. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4

Aki annyira magányos, hogy egy baráti társasága nincs, amivel néha elmenjen ide-oda, az valószínűleg olyan szociális fóbiában szenved, hogy igazán huszadlagos kérdés a párkapcsolat...

2022. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vaaagy a korábbi társaságát maga mögött hagyta költözés miatt több megyével odébb és az új lakhelyén nem alakult ki újabb mert mindenki családos körülötte vagy párban állnak és élik a saját életük.
2022. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És szerinted hány ember van ebben a helyzetben? :))

Nyilván általánosságokról beszélünk...

2022. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én éppen abban a helyzetben vagyok, mint a 6-os, igaz én még messzebb mentem (külföldre).


De ez a kérdést nem befolyásolja. :)

2022. júl. 26. 14:48
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 én szerintem elég jól konkretizáltam :)
2022. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Mert élőben megfontoltabb az ember, virtuálisan már rutinból húzza balra az embereket meg ghostingolja. Sokan online sebezhetetlennek érzik magukat és így őszintébbek.


Erre épít a PUA is, hogy a naiv kissrácoknak sikerélményeket ad, hogy a lány megadta a számát, Facebookot cserélt, az ügyesebbeknek megengedi azt is, hogy meghívja őket egy valamire, csak aztán egyikből se lesz semmi.

2022. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!