Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátok és társasági élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok és társasági élet nélkül hogyan kaphat nőt egy 30 éves férfi?

Figyelt kérdés
Ha nem jár el sehova a munkán meg bolti bevásárláson kívül? Online társkeresést meg nem preferálja
2022. júl. 16. 14:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Azzal az életvitellel, amit írtál magadról, soha ebben a büdös életben nem lesz nőd. Ha esetleg elfogadod egyik-másik tanácsot, hogy mit tegyél még a mostani életviteledhez képest, akkor bizonyára akad valaki, de aligha az első vagy második. A párkeresés kudarcokkal(is) jár.
2022. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Mit értesz az alatt, hogy kaphat nőt? Olyat, aki ráröppen a farkára? Sehogy, az olyan után nektek kell kajtatni. Olyat, aki ismerkedne vele kb bárhol össze lehet szedni, 100-ból egy biztos lesz, akinek szimpatikus leszel, szólítgasd őket szorgalmasan a boltokban, oda mind járunk, külön helyre sem kell érte menned.


Nekem is nehéz az ismerkedés, de más miatt, viszont én nő vagyok, elég, ha kimegyek az utcára, megiszok egy teát reggel, felszállok tömegközlekedésre, már mindenki bámul, páran cicáznak, más meg megszólít. 30 körül a korábbi "lúzerek" is beérnek, és megjön az eszük, hogy le kell szólítgatni a másikat, különben semmi sem történik.

2022. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%

Minek?


Ne másoktól várd , hogy boldog legyél


Nézz rám 29 vagyok sose volt szexuális kapcsolatom mégis boldog vagyok.

A boldogságért meg kell dolgozni.

2022. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy élsz,igy sehogy.Ha nem jársz sehova a munka és a bevasárlas kivetelével.
2022. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

Valóban nehezített pálya, de a százalékos arányok akkor is százalékos arányok maradnak, ha világsztárrá növöd ki magad, csak akkor már a nagy számok törvénye miatt van több esélyed.


Aki jó pasi ahhoz van 1-2 jó szava a Wolt futár lánynak is, vagy postáscsajnak, ezzel nem azt mondom, hogy egyenrangú egy aktív szociális életet élő Pumped Gaboval, de azért kapja a jeleket és esetleg a finom nyomulásokat is.


Aki szólítgat boldog-boldogtalant mint valami szánalmas idióta SIMP, az csak beáll a sorba a többi közé, aki feldobja a nő hangulatát, növeli az egóját. Sokszor pont te vagy a hiányzó láncszem a folyamathoz, ami annyi önbizalmat ad a nőnek, hogy ha te leszólítottad és ennyire szeretted volna elkérni a számát, akkor nem is érzi magát már annyira csúnyának és ő is leszólítja a saját kiszemeltjét, hiszen egyenjogúság van. És sikeresen közreműködtél abban, hogy összehozz egy párt, te meg egyedül maradj.

2022. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#15


Pont ezért nem szolítgatom le semelyiket meg nem lájkolgatom őket online társkeresőn, mert tudom, hogy csak az egojukat növelném vele miközben esélyem se lenne

2022. júl. 16. 15:42
 17/19 anonim ***** válasza:
20%

Rendelkezz ezekkel es akkor nyert ügyed van az átlag nőknél.


Havi nettó 800 vagy több fizu



Audi a6 vagy jobb autó



Es egy budapesti lakas

2022. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól néz ki akkor a neten is.
2022. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Menj ki a strandra és légy bátor, de ne tolakodó. Legjobb lenne, ha barátokkal mennél.
2022. júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!