Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz 2 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz 2 hónap után ráírni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem vakakivel a Facebook Társkeresőn, akivel jó sokat beszélgettünk, és a beszélgetések tartalmasak voltak. Azonban egyszer csak nem írtunk már többet egymásnak. Szerintetek hogy reagálna rá, ha én (23/N) írnék neki (26/F) ennyi idő után? Illetve, mit írhatnék? "Szia, hogy vagy? Eszembe jutott ez a beszélgetés, és gondoltam jó lenne feleleveníteni"?

2022. júl. 12. 17:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

8-asnak van igaza szerintem is. Valamelyiktek több jelöltet tartott a talonban.

Attól még ráírhatsz (hátha éppen szingli ő is). Bár nemigen szokott összejönni ez már így hosszabb távra.

2022. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Ne foglalkozz ezekkel a negatív emberekkel itt.

Írj neki és kiderül. Az meg, hogy mi miatt szakadt meg régen a beszélgetés az a ti dolgotok.

2022. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

12-es, senki nem negatív, csak realista.

Kérdező nagyon el lehet keseredve, ha akkor nem érdekelte különösebben, hogy megszakad a levelezés, most meg kepeszt a pasiért. Végülis ugye kereslet/kínálat...

2022. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Én nekem nem írnak vissza a nők ha rájuk írok, de ha visszaírnának és jókat eltémázgatnánk és ha szimpatikus lenne biztos nem szakadna meg a levelezés ha rajtam múlna. Csak mi férfiak mások vagyunk mint a nők. Te esetedben azon kellene elgondolkozni ki írt utoljára a másiknak és miért szakadt meg a levelezés? Lehet a 8-asnak lesz igaza!
2022. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
És ha ismerkedtem még közben valakivel, akkor ez így nagyon gáz? Ő egyébként nem kapcsolatot keresett, csak barátságot, és én annak is örülnék, ha barátok lehetnénk.
2022. júl. 15. 18:12
 16/19 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat..
2022. júl. 15. 18:13
 17/19 anonim ***** válasza:
27%
Menj el hozzá, rugd be az ajtót, és nyúlj be az alsójába. Ennyi.
2022. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%

"És ha ismerkedtem még közben valakivel..." Lol, tehát ez a szegény srác volt a B terv, de jól haladt az A terv is, ezért már nem írtál neki vissza. Most 2 hónap elteltével azonban az A terv már rég halott (mégse jött össze), ezért előbányásznád újra a B tervet.


Undorító...

2022. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz ráírni, de mindenképpen fura. Szerintem okkal szakadt meg a beszélgetés és idővel ugyanarra a pontra fogtok kilyukadni.
2022. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!