Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhízott csúnyának mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott csúnyának mondott férfiként melyik társkeresőn találhatok vékony csinos lány, ha külön örökölt házban élek és nettó 240 ezer a jövedelmem?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 12:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Elhízott csúnyának mondott férfiként"


Ebből az egyiknek tudsz változtatni. Le lehet fogyni. A másik meg olya ndolog, hogy ezt dobta a gép, de szerencséd még lehet.

2022. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nem vagyok elhízva. Jóval többet keresek nálad. Igaz, házam nincs, csak lakásom, de nem is akarok kertészkedni. Szerinted?
2022. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmába. Vagy ott, ahol veszed naponta a sört.
2022. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

„Elhízott csúnyának mondott férf”

Lehet, hogy te igényesnek tarzod, vagy éppen tényleg az vagy, de ismerkedésneél nem ez számít, hanem a külsőségek. Azokat vesszük észre, amit szemmel látunk, és amit az első pár percben tudunk meg a másikról. Az első benyomás ereje túl nagy. Ha egy förmedvénynek tűnő ember vagy, akkor ezt a képet próbálják igazolni rólad, amikor megismernek. Van az a karizma és önbizalom, ami felülírhatja a külsődet, de neked soha nem lesz olyan... nem vagy olyan személyiségtípusú. Szóval marad az, hogy a külsődön kell javítanod elsősorban. Nyilván kel fejlődnöd önbizalomban, kommunikációban is, de nálad nem az az elsődleges... majd ha külsőre kipattintottad magad, és úgysem megy, akkor lehet nekiállni komolyabban... de nézd meg kiiindulási alapnak az első benyomás c. könyvet, jó öaazefoglaló, és önismereti könyv.

2022. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

Vékony, csinos nő vagyok, és mellesleg kb. duplaannyit keresek, mint te, pedig nem túl erős egyelőre a karrierutam.

Mégis minek kellenél te nekem?

2022. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
3%
Sokan itt elfelejtik a férfiak biológiai működését. Vonzónak kell lennie a nőnek, hogy legyen egy férfinek merevedése. Míg egy nőnek csak le kell feküdni az ágyra mint egy darab fa és nem kell csinálni közben semmit. A férfiaknak ezért fontos, hogy a nő szép legyen mert anélkül nem megy az akció. Tehát ezért nem állja meg a helyét az, hogy a férfinek a belső értékeket kell néznie, emiatt az egyszerű ok miatt. Fordítva ez nem igaz, mert a nő csak hanyatt fekszik az ágyon és vár.
2022. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣 remélem csak trollkodsz
2022. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16 Mucuka, és mégis miért feküdjek hanyatt és várjak? Ha nem akarok vele szexelni, akkor nem fogok. És csak megemlíttem, ha nincs nedvesedés, az igencsak megnehezíti és fájdalmassá teszi az aktust.


És továbbra is várom, hogy mégis miért kéne nekem lefeküdni olyannal, akit nem kívánok.

2022. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18

Gondolom ő csak ezt a fajta szexet ismeri 🤣

2022. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!